Forum Linux Mint Polska

Autor Wątek: Gdzie się podziały moje posty? Gdzie są stare tematy?  (Przeczytany 2932 razy)

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • Administrator
  • Spamerzy
  • Punkty: 25121
    • >>>Click me!<<<
  • Wersja systemu: Inny
Gdzie się podziały moje posty? Gdzie są stare tematy?
« dnia: Wrzesień 29, 2013, 19:44:53 pm »
Najpierw przeczytaj potem komentuj. W związku iż po ucieczce dwóch osób z moderacji i usunięciu przez ich własnych postów zrobił się po prostu burdel na forum. Mówiąc inaczej tematy mały tylko posty ich autorów z tego więc powodu zostały usunięte. Również tematy związane z niewspieranymi wersjami, czyli poniżej wersji Linux Mint 13 zostały usunięte i tak rozwiązania z nich nie zadziałają w nowszych wersjach.

Wszystkie tematy z pytaniami typu: "gdzie są moje posty?" "co za chamstwo" itd. związane z powodem wyżej opisanym będę srogo tępione i odpowiednio nagradzane.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2013, 23:32:10 pm wysłana przez szymon1978 »

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

Offline TheRektor

• Miętowa sadzonka
  • **
  • Punkty: 4
  • Środowisko graficzne: Xfce
  • Wersja systemu: Linux Mint 17
Odp: Gdzie się podziały moje posty? Gdzie są stare tematy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2013, 07:49:58 am »
Będzie OT. @mati75 ja nie mam do nikogo pretensji o to. Mnie nie interesują "wojenki" pomiędzy moderatorami (z jednego z for tematycznych  poprosiłem o usunięcie mnie i usunąłem swoje post, nie mogłem patrzyć na głupoty które ludzie piszą i uważają się za fachowców, w temacie o którym mowa staram się nie wypowiadać w ogóle, bo nie mam z kim dyskutować jak każdy polak wszystko wie lepiej a moderator to zwykły leszcz co tylko bazgrze w topikach).Napisałem ze 2-3 razy na forum minta. Bo tak w zasadzie nie mam o czym pisać, większość problemów jest znana i opisana, wystarczy poszukać. Nie pamiętam czy pytałem o minta 13 akurat (na 100% dotyczył minta tylko nie wiem którego wydania)  ale fakt faktem że odpowiedzi nie było w ogóle (bo problem był bardzo nietypowy)
Dlatego zainstalowałem komuś minta 13 bo ma najdłuższe wsparcie.  Jak się instaluje linuksa dla kogoś kto miał z nim niewiele wspólnego albo nic trzeba się liczyć z tym że będą problemy a że jest to akurat kobieta, to zaczęła o "upiększania" systemu. Rozumiem też że znając skróty klawiszowe można sobie pomóc ale jak ktoś miał raptem xp a potem 7 to nie ma co wymagać, trzeba kilka rzeczy wytłumaczyć.
Jak wcześniej napisałem, jeżeli ona się odezwie i będzie pytać o ten problem, to będę się jej starał pomóc, jak nie to nie. Próbowałem ją namówić do rejestracji na forum i opisania problemu. Jestem przekonany że szybciej otrzymałaby fachową pomoc niż ode mnie.
no i masz babo plecak.