Forum Linux Mint Polska

Autor Wątek: Pora zamykać forum  (Przeczytany 5517 razy)

Offline amrek

• Miętowe nasionko
  • *
  • Punkty: 0
  • Środowisko graficzne: Cinnamon
  • Wersja systemu: 18
Odp: Pora zamykać forum
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 31, 2017, 13:28:16 pm »
Ałaaaaa!

Dzień Dobry Miętowi Ludkowie!

Ledwie wszedłem, już mi zaaplikowano nieociosany kij, nazwano leniem nie umiejącym szukać i chcącym mieć wszystko podane na tacy...

Otóż ja zrobiłem inaczej - zanim tu wszedłem przewertowałem wszystkie wątki na tym forum i na innych, otworzyłem wszystkie linki gdzie mnie kierowano... Zastosowałem wszystkie porady - łącznie z komendą "purge". Dźwięk traciłem i odzyskiwałem, znów traciłem i znów odzyskiwałem. System stawiałem na nowo już chyba osiem razy w trakcie śniadania, obiadu, kolacji, w środku nocy... Męczę się od Nowego Roku.
Miałem nawet prosić Was o pomoc, uruchomiłem skrypt i posiadam odpowiedni link. Pomyślałem jednak, że nie warto Wam głowy zawracać.

Nie widzicie, że Linux rozwija się tylko pod względem środowisk graficznych, a dźwięk jak leżał, tak leży od dziesięcioleci? Te problemy z dźwiękiem w Linuxie, jakie mam dzisiaj, występowały 10 lat temu u mnie i u innych, i nigdy do końca nie zostały rozwiązane. 

Pulse Audio to koń trojański, który pilnuje żeby żaden Linux nie wystawił łba i nie zagroził systemom korporacyjnym.
To jest globalny problem Linuxa, który powinien być globalnie rozwiązany, a nie koleś kolesiowi na forum.

Żeby w XXI wieku, na światłowodowych łączach internetowych, nie można było używać multimedialnego komunikatora, bo systemowe sterowniki dźwięku nie potrafią obsłużyć mikrofonu?
Ponieważ - jak pisze ciastek1981 - "Mi się już cierpliwość skończyła", rozwiązałem swój problem następująco:
$ sudo apt-get purge skype
$ sudo apt-get purge audacity
$ sudo apt-get purge vlc

Powyższe sprawia, że nie mogę powiedzieć Windws By-By, bo bym się cofnął do ubiegłego stulecia, kiedy królowało Gadu-Gadu i Kadu...

Pozdrawiam serdecznie.