Autor Wątek: [ROZWIĄZANY] Nie można zalogować się do jednego profilu użytkownika  (Przeczytany 702 razy)

Offline Afghan

• Miętowe nasionko
  • *
  • Punkty: 0
Witam. Mam mały problem. Otóż kilka dni temu próbowałem uruchomić przez Wine grę Faraon i Kleopatra. Ta gra działa w niskiej rozdzielczości i po wyjściu z gry taka rozdzielczość została i nie dała się w żaden sposób zmienić. Po ponownym uruchomieniu komputera było to samo. Trochę kombinowałem i w końcu konto użytkownika całkiem się posypało i po uruchomieniu komputera pokazywał się ekran logowania ale w profil nie chciało wejść. Pomyślałem, że spróbuje z konsoli utworzyć nowe konto użytkownika, użyłem "adduser" i konto użytkownika zostało utworzone i w to konto bez problemu wchodzę i wszystko działa. Powiedźcie co można teraz zrobić żeby to stare konto udało się uruchomić?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2017, 08:36:04 am wysłana przez Afghan »

Offline Afghan

• Miętowe nasionko
  • *
  • Punkty: 0
Odp: Nie można zalogować się do jednego profilu użytkownika
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2017, 08:35:04 am »
Sprawa już nie aktualna. Sam sobie poradziłem   ;D W folderze domowym nie działającego profilu znalazłem plik .Xauthority-c. Usunąłem plik .Xauthority i pliku .Xauthority-c zmieniłem nazwę na .Xauthority i zadziałało.