Forum Linux Mint Polska

Pełna wersja: Nowe posty - jak to działa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie udaje mi się zrozumieć działania wyświetlania nowych postów. Np, wczoraj wieczorem byłem na forum ostatni raz, teraz wchodzę ponownie i po wciśnięciu "Pokaż nowe posty" lista jest zupełnie pusta. Ale wcisnąłem "Pokaż dzisiejsze posty" i pokazały się 3 wątki w których od mojej wczorajszej ostatniej wizyty faktycznie pojawiły się nowe wpisy. Ale te wpisy nie są dzisiejsze tylko jeszcze z końcówki wczorajszego dnia. Jak działa ten mechanizm, bo zupełnie go nie rozumiem?
Na mój chłopski rozum, to wygląda to tak, że nowe posty pokazuje od ostatniej wizyty (ciastka zdaje się potrzebne), a dzisiejsze, to posty z ostatnich 24 godzin.
Ciastka mam załączone, więc to nie o to chodzi. Nic to, będę to obserwował, może złapię w czym problem.
U mnie działa prawidłowo.
Nowe posty - posty których jeszcze nie przeczytaliśmy.
Dzisiejsze posty - posty z ostatnich 24 godzin.

Może przypadkiem użyłeś linku Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
(19-05-2019, 10:31)dedito napisał(a): [ -> ]Może przypadkiem użyłeś linku Oznacz wszystkie działy jako przeczytane

No raczej nie, bo takie dziwne działanie miałem przez kilka dni. Ale od dłuższego czasu wszystko działa git, więc nie wiem o co wtedy chodziło.