Forum Linux Mint Polska

Pełna wersja: Odinstalowanie Wine
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam i pozdrawiam.
Zainstalowałem program Wine a następnie grę,która się zawieszała więc ją odinstalowałem a także Wine.Ale w menu istnieje dalej gra oraz Wine najeżdżam na grę i ją odinstalowuję ale ona nie znika.Wine odinstalowałem przez repozytorium.
Proszę o poradę co mogę zrobić za co z góry dziękuję.
W katalogu domowym powinien być ukryty katalog .wine gdzie w katalogu .wine/drive_c/users/nazwa_usera/Start Menu/ są skróty, które gra prawdopodobnie nie posprzątała po sobie.
W tym samy katalogu jest też Program files gdzie gra prawdopodobnie trzyma/trzymała swoje pliki. Być może też jakieś pliki zostały.
Można usunąć cały katalog .wine.
Znalazłem tylko katalog "windows" a wnim takie pliki i katalogi,to wszystko można usunąć ?
[Obrazek: NRbHi5Dl.png]
Tak jak pisałem, cały katalog .wine można usunąć.
TO mi wygląda bardziej na katalog Windows... pod Windows. Nie masz tam przypadkiem jeszcze Windows zainstalowanego? (Dualboot?)

Kiedy otworzysz swój katalog domowy (programem Pliki), naciśnij Ctrl+H - to wyświetli ukryte katalogi. Jednym z nich będzie z pewnością .wine - katalog z kropką na początku nazwy. To o niego chodzi.
[Obrazek: O5FPbKTl.png]
Ja windows nie mam tylko LM jest jedynym systemem od początku na tym urządzeniu a tego .wine nie mogę znaleźć tylko to co wcześniej.
Gdzie dokładnie znajduje się ten katalog Windows?
W katalogu domowym do ścieżki "/home/msj/" dopisuję ".wine i otrzymuję "/home/msj/.wine/drive_c"a poniżej następujące katalogi:
[Obrazek: RE2ftIml.png]
To powtórzę się po raz trzeci Smile cały katalog .wine można usunąć. Smile
Usunąłem wszystkie te pliki uruchomiłem ponownie komputer a w menu wine i znaczek tej gry jest dalej.
Stron: 1 2 3