Forum Linux Mint Polska

Pełna wersja: Mint 19.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mint 19.2 już od 29-tego jest do pobrania
linuxmint-19.2-cinnamon-32bit.iso
linuxmint-19.2-cinnamon-64bit.iso
linuxmint-19.2-mate-32bit.iso
linuxmint-19.2-mate-64bit.iso
linuxmint-19.2-xfce-32bit.iso
linuxmint-19.2-xfce-64bit.iso
Jakoś tak nie powala nie wiem czy wiele się różni od 19.1 w każdym razie cinnamon chodzi ładnie w wersji Cinnamon 4.2.3 z jajkiem 4.15.0-55.
Dzięki za linki, popraw tylko opis, bo jakas sieczka powstała.
Linki są na stronie edycji https://linuxmint.com/release.php?id=35
To co wskazał christo to stabilna (ostateczna) wersja systemu.

Linki na stronie edycji to na razie wersja beta (testowa) chyba że zajrzymy na stronę  >> Linux Mint - Community
Czy te obrazy, są obrazami które będą udostępnione pod koniec tygodnia na stronie jako wersja stabilna? Wgrałem sobie na virtualboksie. Jeśli tak, to od razu wgrywam na PC Smile !
Pozdrawiam
Mają status "Approved for Stable release", więc podejrzewam, że tak.
(02-08-2019, 06:16)dedito napisał(a): [ -> ]Mają status "Approved for Stable release", więc podejrzewam, że tak.
Dzięki. Poczekam aż jednak ustawią na stronie pobieranie do stable.
Mi tam 19.1 dobrze śmiga, nie chce mi się gonić za numerkami bo i po co.
No z założenia te wydania punktowe mają poprawiać błędy poprzedniego wydania.
Nie wiem czy w Mincie jest jak w Debianie, ale tam jest tak, że jeśli aktualizujesz system przez dist-upgrade, to z automatu przechodzisz na nowsze wydanie punktowe.
W zasadzie Ubuntu ma taki sam system zarządzania pakietami więc komenda apt dist-upgrade powinna robić to samo co na debianie i mincie. Dodatkowo czyści stare pakiety i robi porządek w systemie. Inną sprawą jest, że często nowy update systemu przynosi sporo problemów więc warto zawsze mieć backup i dopiero coś więcej kombinować.
Stron: 1 2