Forum Linux Mint Polska

Pełna wersja: Ikony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dałoby się jakoś zmienić ikony np ustawień? cos w stylu paczki ikon na androidzie? bo teraz to takie może być...
Można. Ściągasz sobie paczkę ikonek, np. stąd: https://www.cinnamon-look.org/browse/cat/132/, rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym, wchodzisz w tematy i wybierasz sobie nowy zestaw ikonek.

*Katalogi z kropką na początku są ukryte - aby je wyświetlić naciśnij Ctrl+H w nemo.
to jest z tego co widzę do cinnamon a ja mam Xfce... czy to bez różnicy?
W przypadku ikon nie powinno być różnicy.
@Szybet to tylko stronka, a wybierasz co chcesz. Dla gnome-look np. też coś takiego było. Możesz mieć dowolne paczki w systemie, w stylu dowolnego środowiska i wybierasz co ci akurat pasi aktualnie, także linkiem się nie sugeruj, tam ludzie wrzucają co zrobią, nie koniecznie do danej dystrybucji nawet.
(23-10-2019, 19:56)yahoob3 napisał(a): [ -> ]Można. Ściągasz sobie paczkę ikonek, np. stąd: https://www.cinnamon-look.org/browse/cat/132/, rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym, wchodzisz w tematy i wybierasz sobie nowy zestaw ikonek.

*Katalogi z kropką na początku są ukryte - aby je wyświetlić naciśnij Ctrl+H w nemo.
Witam ja w sprawie tych ikon a że jestem zielony jak mint to proszę opisz dokładniej gdzie wrzucam ten katalog bo (rozpakowujesz (ppm, rozpakuj tutaj np.) i powstały katalog wrzucasz do .icons* w katalogu domowym), może pokarz ścieżkę dostępu może to śmieszne ale dla ludzi raczkujących w LINUXIE jest ciężko to ogarnąć. Jak przez 20 lat tylko windows to takie są efekty a mnie już rzygać się chce tym Windowsem.
W katalogu domowym masz katalog .icons, a jak nie masz, to PPM i utwórz katalog... koniecznie z kropką na początku.
Jak na poniższym zdjęciu Smile
[Obrazek: 1Ct4BN0l.png]
Super ogarnąłem musiałem zaznaczyć w menu Widoki  (wyświetlanie ukrytych plików). Dzięki takie to proste jak już się wie, a powiedz proszę czy zmianę motywów też tak mona zrobić i gdzie taki katalog utworzyć.
Motywy to już się importuje ze specjalnego pliku w Motywach:
[Obrazek: LNBjXQgl.png]
Stron: 1 2