Byłem na Viście xD

• 3 replies
  • 1902 views
*

Foxter

Byłem na Viście xD
« dnia: Październik 03, 2008, 11:26:20 am »
... i się zawiodłem xD

Aero śmigało jak ta lala, choć w niektórych miejscach sprawiało wrażenie niedopracowanego. A może to tylko mi się tak wydaje :) Compiz Fusion jest ładniejszy i bardziej dopracowany :) Do tego do 10ciu razy dziennie zawieszał mi się 'explorer.exe'. Musiałem ten proces na nowo uruchamiać, co było bardzo irytujące  :-\ Do tego czasem zamiast się wyłączyć - Vista włączała się na nowo  :o Może to dlatego, że  miałem Vistę bez SP1. Nie wiem, w każdym razie jak dla mnie system niewiele różni się od XP i zawiera za mało nowości w stosunku do niego. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 17:49:31 pm wysłana przez mati75 »

*

Offline mati75

• Rodzina Linux Mint
  • 2391
  • 25121
    • >>>Click me!<<<
Odp: Byłem na Viście xD
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2008, 17:14:30 pm »
Co do porównania aero z compiz to się zgodzie. Używam visty jako domyślnego systemu od maja i dopiero dwie zwierzki mi się zdarzyły.

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2008, 16:59:00 pm wysłana przez mati75 »

υωαgα α∂мιи !!! вαиαмι иαριєя∂αℓα !!!

*

deathman

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2008, 14:24:10 pm »
nie wiem co wy robicie z tym systemem mam viste x64 i jezeli chodzi o stabilnosc to bije na glowe xp jest z 5x stabilniejszy, wogole mi sie nie wiesza, owszem zaliczylem 2 bsody (ale z wlasnej winy). Aero jest dobre gdyby nie to ze ogromne nie wiem jak wy ale ja nie lubie ogromnych okienek w ktorych nic nie widac a zajmuja 2/3 ekranu. Co do compiza to nie porownujmy tak jak to ktos powiedzial "Aero jest dowyswietlania okienek a nie do generowania miliona nikomu niepotrzebnych efektów" i z tym sie musze niestety zgodzic. Mi vista smiga jak ta lala, dopuki nie napakuje w nia tony orpogramowania. Pozatym vista jak dla mnie za duzo grzebie po dysku caly czas chrupie, jest potworna pijawa jezeli chodzi o zasoby, i czuje sie mulasty niesmak jak chodzi.

P.S. dawno bym sie przezucil na linuxa gdyby tylko natwynie odpalal caly soft dla windowsow ^^

(i nie, nie przez jakies syfy ala wine czy cedega)

*

Gaucho992

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2008, 17:41:53 pm »
Ja też się na Viście zawiodłem,mało nowości,jedynie wyglad jest inny,i też miałem ten problem z wyłączaniem kompa (zamiast się wyłączyć sie restartował).