Jaka karta sieciowa USB dla Fedory 18?

• 1 replies
  • 2519 views
*

Offline orzech100

• *
  • 41
  • -4
  • Op a Gangam Style
Jaka karta sieciowa USB dla Fedory 18?
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 13:17:03 pm »
Witam,
no więc Mint finalnie mnie wkurzył do tego stopnia że go znienawidziłem  ::)... ale chce chce spróbować z Fedorą 28, źle, Fedorą 18, która też jest zarażona NM więc poszukam karty sieciowej obsługiwanej przez to distro, problem w tym że na mojej karcie też pisało Windows bla, bla, bla, Mac OS X (po co karta sieciowa do komputera który już MA wi-fi?), Linux. Tylko że nie było napisane jakie distra, nieszczęśliwym trafem do nieobsługiwanych należały: Fedora, Mint, (chyba Ubuntu), innych nie testowałem.
Fedora najbardziej mi się spodobała, i chcę znaleźć do niej DZIAŁAJĄCĄ kartę sieciową.
Standardy które preferuję 802.11 g/b/n ewentualnie a (5 GHz, chociaż to już niekoniecznie).
Niekoniecznie musi być USB, może by tak coś z gniazdem... Ethernet? A może lepiej kupić Access Point i wykorzystywać go w trybie Client?
Koko koko Linux spoko, pingwin leci hen wysoko, wszyscy razem zaśpiewajmy, pingwinka wspierajmy :D.
Ta strona się przyda jeśli będziesz chciał powiedzieć "Google nie boli": lmgtfy.com .
http://lmgtfy.com/?q=Linux+Mint+Polska

*

Offline szymon1978

• Rodzina Linux Mint
  • 1593
  • 2073
  • Nieobecny
Odp: Jaka karta sieciowa USB dla Fedory 18?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2013, 13:16:10 pm »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2013, 13:17:46 pm wysłana przez szymon1978 »