Lenovo x220 Linux Mint Mate 18.2 Sterowniki do TrackPointa

• 6 replies
  • 578 views
*

Offline krzfer

• *
  • 4
  • 0
Lenovo x220 Linux Mint Mate 18.2 Sterowniki do TrackPointa
« dnia: Listopad 24, 2017, 14:00:48 pm »
Witam napisze od razu że nie jestem znawcą linuxów to jest mój pierwszy linux zainstalowany na komputerze wybrałem Linux Mint bo mi przypadł do gustu i mam tylko jeden problem, jestem nauczony sterowania na TrackPoincie i chciał bym go również używać w Linuxie tak jak on powinien działać.
Jak ktoś wie jak to zrobić to poproszę o pomoc.
Z góry wielkie dzięki

*

Offline wogabun

• 233
  • 0
Odp: Lenovo x220 Linux Mint Mate 18.2 Sterowniki do TrackPointa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2017, 17:34:31 pm »
Mam taki sam laptop i działa bez problemu jak i ekran dotykowy
Wiem że nic nie wiem .. ale inni nawet tego nie wiedzą
Linux tajemny jest albowiem poczekać cierpliwie trzeba i zaczyna działać , aczkolwiek nie zawsze ..... Król Julian

*

Offline krzfer

• *
  • 4
  • 0
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2017, 14:51:06 pm »
Czyli mówisz że na Lenovo x220 tablet działa nawet ekran dotykowy, nie wiem nie próbowałem na tym laptopie instalacji Linuxa najważniejsze to dotyk przybliżenie orientacja ekranu no i precyzja rysika jak to wszystko działa pod Linuxem to może kiedyś też na tym tablecie zainstaluje Linuxa.
Ale skoro wogabun instalowałeś już to wszystko na tym samym laptopie to może napisz jak by to w prosty sposób zrobić chodzi mi o ten TrackPoint bo dla mnie to jest trochę skomplikowane jak na razie

*

Offline wogabun

• 233
  • 0
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2017, 13:41:47 pm »
Ostatnio mam  kłopoty z trackpointem jak dysk zmienię bo raz pracuje na windowsie a głownie na linuksie ale nic specjalnego nie robiłem zainstalowałem i działa wszystko ale mam 17.3 może zmień dystrybucje ? a nie dojrzałem mam X200 tablet
Linux tajemny jest albowiem poczekać cierpliwie trzeba i zaczyna działać , aczkolwiek nie zawsze ..... Król Julian

*

Offline krzfer

• *
  • 4
  • 0
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2017, 16:54:12 pm »
Nie nie będę zmieniał dystrybucji jadę na najnowszej Linux Mint 18.2 Sonya 64-bitowe OK dzięki będę jakoś to powoli ogarniał

*

Offline wogabun

• 233
  • 0
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2017, 17:01:18 pm »
moment zmienić jak masz /home ns osobnej partycji