link aktywacyjny konta

• 25 replies
  • 1604 views
link aktywacyjny konta
« dnia: Grudzień 28, 2017, 14:18:04 pm »
Witajcie
Miałem problem z linkiem aktywacyjnym konta. Zarejestrowałem się wczoraj (?) i tego samego dnia klikłem wyślij ponownie link aktywacyjny (lub nawet 2 razy) i dzisiaj też klikłem wyślij ponownie link aktywacyjny i przyszedł odrazu. W spamie ani nigdzie nie widzę więcej wiadomości. Link aktywacyjny doszedł do mnie dziś i to tylko raz a nie 4 razy. Gdzie jest problem? poczta gmail.

*

Offline rrico

• **
  • 92
  • 5
Odp: link aktywacyjny konta
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2018, 08:43:55 am »
Też miałem taki problem przy rejestracji, poczta ta sama.
----------------------
Linux Mint 18.2 Mate/Cinnamon x64 | lap Toshiba satellite A350
Ubuntu Mate 16.04.2 x64 | klocek składak (offline)

*

Offline Ulvhedin

• 1672
  • 1199
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2018, 18:54:14 pm »
Wysyłajcie maile do administratora forum. Dzien za dniem - moze sie obudzi.. ;)

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2018, 18:46:23 pm »
Będzie jak z przenoszeniem forum (Błąd bazy danych)  8) Hasło padło w początkach 2016, ja kilka razy pisałem do niego i na IRC i na priv na innym forum.

Będzie jak zrobi, albo zrobi jak będzie. Jak mu się będzie chciało i będzie miał wolny czas to zrobi.

*

Offline rrico

• **
  • 92
  • 5
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2018, 08:24:02 am »
No maila szukałem i zwątpiłem po jakimś czasie. Niezarejestrowany user nie ma dostępu do listy osób.
----------------------

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2018, 12:58:05 pm »
IRC i email jest na stronie głównej. Ogólnie proszenie się o naprawienie forum to sprawa lekko żenująca. Napiszesz dostaniesz odpowiedź i tak dalej i tak dalej ...

Poza tym na forum Minta przestali zaglądać ludzie którzy są dobrze rozeznani w temacie Linuksowym. Ulv ostatnio wpada i ilin od czasu do czasu ... koniec. Reszta ma w d.pie, albo siedzi na https://forum.dug.net.pl/ albo ma ciekawsze hobby, albo albo...

*

Offline Ulvhedin

• 1672
  • 1199
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2018, 16:06:34 pm »
Panowie,

Ciśnijcie administracje, kontakt do nich https://linuxmint.pl/#about tutaj.
Jak dla mnie potrzeba reorganizacji forum, posprzatanie nieaktulnych tresci. Kolejna rzecz - rozdzielenie na nowo rang na forum, moderatorów.
Osoby które najwięcej publikują i pomgaja powinny miec podwyższone rangi.

Zasadniczo, moze dobrym pomyslem jest wymiana moderatorów co np 12 miesiecy. Aby byc moderatorem, trzeba by spelnic tez okreslone warunki - procz wiedzy technicznej.

Moim zdaniem potencjal w forum olbrzymi...

ps. spokojnie, moja cierpliwosc takze sie konczy...

Ulvhedin

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2018, 22:31:53 pm »
Ulv, a ty widzisz kogoś kto zasługuje na bycie modem? Nie licząc adminów i modów z DUG'a to nie ma tutaj nikogo kto udziela się tu regularnie i by się nadawał.

Problemem też są nowi użytkownicy, uzyskują pomoc i znikają, czasami miesiąc, dwa podziałają i koniec.

*

Offline Ulvhedin

• 1672
  • 1199
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:35:22 am »
Jasne ze tak, mam kilka typow. Nie chodzi o to aby być omnibusem we wszystkim. Wazne zeby wskazac kierunek czy nawet podjąc walke. Mocne podstawy wystarczą.

Userzy nie wracają bo zwyczajnie zrobiło sie nudno tu. Potrzeba troszke poanimowac forum. Zresztą uważam ze tworzenie treści powinno byc nagradzane nie tylko łapka w góre ale też czyms bardziej namacalnym. Pomysłów kilka jest, ale opór za duży na górze.

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2018, 13:00:48 pm »
Mi najbardziej brakuje na tym forum użytkowników PRO. Zwyczajnie nie ma się od kogo uczyć, podpatrywać.

*

Offline rrico

• **
  • 92
  • 5
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2018, 15:25:34 pm »
Ciastek a znasz kogoś (z innych forów itd.)? To spróbuj go zwerbować, a nuż się uda i wszyscy skorzystają. Przecież to też są ludzie, też się udzielają w kilku miejscach naraz, niektórym jedno więcej nie zawadzi.

Ja niby jestem nowszy na forum i nie zanosi się żebym odpuścił, zaglądam w miarę codziennie chociaż nie mam problemów z systemem (chwilowo?). To tak odnośnie którejś wcześniejszej wypowiedzi że nowi odchodzą po uzyskaniu wsparcia. To nie do końca tak.
No ale fakt faktem, z reguły z zalogowanych siedze sam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 15:28:32 pm wysłana przez rrico »
----------------------

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2018, 18:07:30 pm »
rrico, raz czy dwa próbowałem "werbować" na Chat Box'ie na DUG'u. Odzew zerowy  8) Pomimo, że kilka osób spędza tam dużo czasu, żeby popitolić.
Poza tym wielu zaawansowanych użytkowników ma tu konta i się nie loguje. Nie wspominając o tym, że admin forum w ciągu ostatnich 2 lat popełnił tylko 10 postów.

Ulv, pisał o animowaniu forum. Tylko, że sobie tego nie wyobrażam. Nie z racji tego, że to zły pomysł, ale na forum pojawiały się wątki o nowych wersjach Minta, czy końcu KDE (sam taki założyłem 8) ), a odzew był taki, że wstyd.

Po prostu jest siarą to, że na takie ogólne tematy odzew społeczności jest większy na dobrych programach czy 404.g-net.pl niż tutaj. Gdzie jak nie tutaj wymieniać się spostrzeżeniami?

PS Stronę linuxmint.pl można by podpiąć pod forum (jak na Phoronix), a na niej samej zamieszczać newsy ze świata Minta i istotne około (Debian i UBuntu).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 18:42:59 pm wysłana przez ciastek1981 »

*

Offline rrico

• **
  • 92
  • 5
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2018, 08:32:10 am »
Z tą stroną good idea, na ubuntu.pl też jestem i tak jest zrobione. W niektórych sytuacjach ułatwia znalezienie info bez szukajki.
----------------------

*

Offline ciastek1981

• 1004
  • 114
  • Zbanowany ;)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:12:26 pm »
Idea, tylko idea. Kiedyś adminowi napisałem, że przycisk [ # ] w Microsoft Edge nie działa (ciekawe czy naprawione ? o działa ;D) to dostałem odpowiedź w stylu,  a kto tego używa  8)

Niby głupie, ale jak wymagamy znaczników [ c o d e ][ / c o d e ] , a ktoś pierwszy raz używa konsoli i nie do końca posługuje się BBCode ,  a do tego lata od kompa do kompa lub się przelogowuje na Windę to robi się problem.

Może administracja forum powinna poszukać kogoś na zastępstwo w społeczności kto ma czas, pasję, zapał i cierpliwość do prowadzenia forum dla początkujących Linuksiarzy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 13:18:17 pm wysłana przez ciastek1981 »

*

Offline rrico

• **
  • 92
  • 5
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2018, 13:56:02 pm »
Oj tam oj tam, nie ma co narzekać na #, bo kto w końcu tego używa. Jak się dobrze przypatrzeć to Ulv animację forum robi, już akcja wystartowała, to tak chyba w związku z faktem że "od stycznia" coś się ruszyło na forum. ;)
----------------------