Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana DNS
#1
0
Witam i pozdrawiam.
Jestem nowy na forum a także dopiero zainstalowałem LM
Mam problem ze zmianą dns internet pobieram z telefonu na laptopa i w opcjach sieci,IPv4 wpisuje dns z google i pole zastosuj ciemnieje i nie mogę go użyć by zastosować gdzie na drugim laptopie z win10 normalnie mam zmieniony dns
Na filmikach ludzie nie mieli też tego problemu i nie wiem jak rozwiązać ten problem a zależy mi na linuksie
Proszę o wskazówki za co dziękuję
#2
0
Nie wiadomo dokładnie gdzie co wpisujesz.
Opisz to tak żeby można było odtworzyć ten problem na naszym komputerach z Mintem 20.
#3
0
wchodzę w sieć na nazwie telefonu z którego,biorę wifi i klikam w ustawienia,wyskakuje nowe okno z modelem mojego tel i po lewej lista opcji,
ja wybieram IPv4 i wyskakuję nowe okno i tam ustawiam adres na automatyczny(dhcp) a pod spodem okienko DNS i tam wpisuję kod 8.8.8.8,8.8.4..4 i pole zastosuj nie podświetla się i nie mogę zastosować zmiany
Na filmikach człowiek tak samo robił i mu wychodziło a ja nie mogę użyć zastosuj
#4
0
Tu jest błąd 8.8.4..4
#5
0
Instrukcja Cloudflare, te DNSy ze względu na szybkość i prywatność najbardziej polecam.
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#6
0
Jest tak samo nie mogę nacisnąć opcji (zastosuj).    
Dołączam zrzut ekranu opcja zastosuj jest przyciemniona
#7
0
Przestaw przełącznik Automatycznie na 0
#8
Thumbs Up 
0
Przestawiłem na zero i wskazówki z linku z dnsami i niżej też na zero i zadziałało
Dziękuję za wskazówki pozdrawiam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości