Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
#11
0
(13-02-2019, 00:36)ciastek1981 napisał(a): Cześć Wink

W zasadzie zastanawiam się jak zawinąć się z tego forum bo u mnie to do czego używam mojego distro to SOA #1 , a jak nie działa to SOA #16.

Hej no to ja będą teraz chyba pisałował OpenSusa 15 Leap, a Minta na jakimś innym sprzecie. Co do przywitań, pozdrowień to tak mi się skojarzyło... no siema tu Ciasny Wiesiek
Odpowiedz
#12
0
Witam wszystkich na "nowym" forum.
Lubię Mięte
Odpowiedz
#13
0
Witamy witamy... Smile
Odpowiedz
#14
0
(10-02-2019, 12:24)Ulvhedin napisał(a): Witajcie,

W tym wątku można przywitać się z użytkownikami forum.
Forma dowolna, nic nie narzucamy Smile

Pozdrawiam
Ulvhedin

Witam SERDECZNIE. Na tym forum jestem NOWY. To moje drugie forum gdzie troszkę się udzielam. Wcześniej było Forum Ubuntu (pod tym samym pseudo). Z Linuxem mam już do czynienia sporo czasu (gdzieś od 2001 roku) a zaczynałem od SuSe, Mandrake i Red Hat. Zawodowo pracuję jako indormatyk (w Polsce) a obecnie jako technik w serwisie komputerowym, no i wszystko inne (prace fizyczne też) jak ogrodnictwo, remonty itp. Obecnie mieszkam we Francji i tutaj właśnie instaluję (przeważnie Windowsy) i naprawiam windki też. Linux'a czasem też zainstaluję komuś, ale szefostwo raczej zaleca tylko o Linux poinformowac delikatnie. Byłem tez troszkę czasu na La Mayotte (francuska wyspa w Archipelagu Komorów). Od prawie dwóch miesięcy działam w Linux Mint z Xfce na laptopie Lenovo G585 (amd64) i na kompie Packard Dell "IXTREME-MC-9625" (x386).
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
0
Witam!
Testuję Miętuska od Lisy, ale ciągle jestem, jak on, zielony. Pozdrawiam Wszystkich

PS. Już nie Starter, ale też nie Ender.
Odpowiedz
#16
0
Miło mi się przywitać ze wszystkimi na forum. Jestem nowym użytkownikiem Linuxa, ale Mięta mi bardzo zasmakowała!
Odpowiedz
#17
0
Siemanko w nowej wersji, wreszcie konto przeszło bo miałem problem z akceptacją "legalnego" gmaila, którego używam.
-------------
MSi GV72-8RE | Mint 19.1 | kernel 4.15.0-156-generic x86_64 | Mate 1.20.1 | Nvidia GeForce GTX 1060 + Intel
Odpowiedz
#18
0
Big Grin Witamy... znowu Big Grin
Odpowiedz
#19
0
(17-04-2019, 10:24)rrico napisał(a): Siemanko w nowej wersji, wreszcie konto przeszło bo miałem problem z akceptacją "legalnego" gmaila, którego używam.

Daj znać na PW lub tu na czym polega problem z "legalnym" gmailem, to się go rozwiąże.
Odpowiedz
#20
0
Z uprzejmości wypadało by się przywitać na początek z szanownym gronem. Z linuxem mam już jakiś czas do czynienia, ale jakoś tak nigdy na stałe. Fajny naprawdę ten MINT to mało powiedziane, jest tu wszystko, muzyka gra, spotify, poczta, przeglądarka, fb, zdjęcia z aparatu (czytnik) bez problemu, z czasu jakiś office.... czego tak naprawdę dzisiaj potrzeba? Stary wysłużony komp (core2duo + 4Gb ramu) dostał ssd'ka i drugie życie, więc teraz stoi dumny i na zmianę męczą go wszyscy domownicy. Pozdrawiam wszystkich.
Terminal HP t520, DDR3 4GB, SSD 240GB, CPU AMD GX-212JC @ 2x1,2GHz, GPU AMD ATI Radeon R1E/R2E, 2x LCD 24'' DELL, soft: Apache, MariaDB, PostgreSQL, ProFTPd, Samba, LDAP, proxy Squid, soft RAID5 (6x USB Pendrive 256GB)
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości