Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
#31
0
Witam Wszystkich.
Linuksa używam od 4 lat. Do tej pory korzystałęm z Ubuntu, ale ostatnia wersja stała się dla mnie nieużywalna. Przsiadłem się na MInta i jak na razie nie ma problemów. Myślę, że zostanę na dłużej z tą duystrybucją.
pozdrawiam
Witek
Odpowiedz
#32
0
Witamy!

Zamienił stryjek siekierkę na kijek... Wink
Oby nie Big Grin
Odpowiedz
#33
0
Witam Smile
Stycznosc z Mintem mam od 2019 r , natomiast uzywałem go sporadycznie
Teraz chce aby ten system byl moim głownym systemem. Pozdrawiam i liczne na pomoc , wrazie problemów z grami ( steam/wine/lutris )
[Interesuja sie programowaniem i grafiką , w wolnych chwilach pocinam w cs 1.6 Smile ]
Odpowiedz
#34
0
Siemka ja niedawno linuxa mint zainstalowałem, i oczywiście coś pokiełbasiłem.
Wogule to pierwszy raz do biosa wszedłem bo wcześniej nie miałem potrzeby
Odpowiedz
#35
1
Better response on post RE: Przywitaj sięKolejni Panowie SPAMERZY Wtamy.W Naszych Skromnych Progach ;-)
Co tym razem Yoyka Na Twardo,czy Miękko,a może Siekane?
Odpowiedz
#36
0
Witam wszystkich linuksomaniaków. Cieszę się, że trafiłem na to forum, zaraz idę czytać i się uczyć, bo na naukę nigdy nie jest za późno Smile Pozdrawiam.
Odpowiedz
#37
0
Jak by co mam 11 lat
Odpowiedz
#38
0
Witam wszystkich.
Jestem świeżakiem jeśli chodzi o pracę z Linuxem. Dystrybucja jaką wybrałem to MINT 21.1 Vera, póki co jestem z niej zadowolony.
Nie oczekuję od tej dystrybucji nie wiadomo czego. Lubię prostotę oraz swobodę a ten system mi to właśnie zapewnia. Nie jestem związany zawodowo z branżą IT.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#39
0
Wróciłem po latach. Witam wszystkich, pozdrawiam i życzę tego co Najlepsze Big Grin .
Odpowiedz
#40
0
Witam i Ja . Smile Co prawda używam manjaro ale Linux to Linux.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości