Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitaj się
#1
0
Witajcie,

W tym wątku można przywitać się z użytkownikami forum.
Forma dowolna, nic nie narzucamy Smile

Pozdrawiam
Ulvhedin
Odpowiedz
#2
0
Co prawda na poprzednim też się witałem ale co tam witam się serdecznie i pozdrawiam z najpiękniejszego miasta nad brzegiem śmierdzącej Bystrzycy u stóp Zalewu Zemborzyckiego z widokiem na Stary Las pełen pachnących "papierowych " grzybów.
Jesus saves.
Odpowiedz
#3
0
@christo, z tą śmierdzącą Bystrzycą, to nie przesadzaj Big Grin mieszkam nad i większego problemu nie "widzę". Może gdzieś w dolnym biegu...

Witamy znów serdecznie. Zaglądaj i pomagaj częściej.
Odpowiedz
#4
0
(11-02-2019, 10:15)yahoob3 napisał(a): @christo, z tą śmierdzącą Bystrzycą, to nie przesadzaj Big Grin mieszkam nad i większego problemu nie "widzę". Może gdzieś w dolnym biegu...

Witamy znów serdecznie. Zaglądaj i pomagaj częściej.

Aaaa to może już niżej jest taki efekt za zalewem.Dobra żartowałem ale raków dale w Bystrzycy nie ma . Smile
Jesus saves.
Odpowiedz
#5
0
Cześć.
[Obrazek: lmbar.png]
Odpowiedz
#6
0
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy w temacie Linux ale jakieś tam minimalne pojęcie mam. Obecnie korzystam z Linux mint 18.3 kde 64 bit.
Odpowiedz
#7
0
Siema Smile Powróciłem
Odpowiedz
#8
0
Witam użytkowników nowego forum. Dla mnie to zaszczyt być z Wami, wielkie dzięki !
Odpowiedz
#9
0
(12-02-2019, 16:46)Pawlik napisał(a): Witam użytkowników nowego forum. Dla mnie to zaszczyt być z Wami, wielkie dzięki !

Witamy, witamy! I nie bądź taki skromny.
Jeśli coś się przestawia na stronie, jest duże prawdopodobieństwo, że stoi za tym @Pawlik.
To my dziękujemy.
Smile
Odpowiedz
#10
0
Cześć Wink

W zasadzie zastanawiam się jak zawinąć się z tego forum bo u mnie to do czego używam mojego distro to SOA #1 , a jak nie działa to SOA #16.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości