Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z tworzeniem własnych treści/postów/poradników na naszym forum.
#1
0
Miętusy i miętówki zagląda tu was cała masa w związku z tym jaki macie problem z wyrażaniem siebie tzn. z pomocą dla innych userów czy tworzeniem poradników? Czemu nie dzielicie się wiedzą?

Sprawa na pozór błaha, ale forum przez to traci. W związku z tym jakiej zachęty potrzebujecie do pisania? Co wam wadzi, co przeszkadza? Co was ogranicza?

Pisać konkretnie Exclamation

Edyta: Aha bo to nie jest oczywiste dla wszystkich. Tytuły rosną wraz z ilością postów

[Obrazek: Oc760nYl.jpg]

Poza tym na obsadzenie czekają stanowiska junior-moda (moderator danego działu forum) oraz redaktora (dział poradniki).

Każdy kto się wykaże wiedzą w danym temacie i obyciem na forum (np. nie pisze od rzeczy) jest brany pod uwagę.



Uwagi pod adresem administracji też mogą być tutaj skierowane. Każdy z nas jest inny, ma inne poczucie estetyki, wychowania, humoru. Inaczej postrzega świat. Dostosujemy się Cool


Odpowiedz
#2
0
Ja lubię pisać poradniki.
Mnie wstrzymywało to, że nie jestem biegły w systemie Linux, ale dzięki społeczności forum i konstruktywnym komentarzom wiem, że mogę dopracować swój temat.Także nie ma co się bać, ale co publikujemy, to należy przetestować najpierw u siebie i podać konfigurację i opisać krok po kroku ze źródłem, zakładając, że odbiorca nie zna podstaw, wtedy będzie łatwiej Smile
Fajnie, gdyby doświadczeni użytkownicy pisali poradniki. Sam z miłą chęcią skorzystam z ich wiedzy.
Moim zdaniem, to naprawdę fajny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości