Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Tibia nie chce sie zainstalowac
#1
0
Witam wszystkich po 2 latach bez blednego dzialania mojego pc padl mi dysk mam teraz nowy i proboje zainstalowac moja ulubiona gre Tibie i nie moge mam taki blad jak na scrynie zalaczam zdjecie[Obrazek: zOnRJLil.png]
Odpowiedz
#2
0
Wygląda na to, że instalujesz z poziomu jakiegoś nośnika danych.
Spróbuj sobie skopiować ten plik do swojego katalogu domowego, najlepiej wcześniej zakładając katalog Tibia, i wtedy instaluj w tym katalogu.
Jeśli dalej będzie występował ten błąd to spróbuj ponownie ściągnąć plik zgodnie z poradnikiem, który robiliśmy przy okazji poprzedniej instalacji https://forum.linuxmint.pl/showthread.php?tid=630
Odpowiedz
#3
0
Działa jestem Głupia i zapomniałam wypakować z folderu klikałam na to co pobrałam . teraz jest Gorszy Problem bo pamietasz jak ci pisalam co miallam problem z dyskiem twardym w tedy ale sie naprawil sam i działał do wczoraj. Wczoraj Problem powrocil dysk cyka i przy ladowaniu linuxa wywala blad i system sie nie laduje . Teraz co najgorsze !!! mialam w notatniku wszystkie hasla do postaci w grze do Fb do Konta instagrama  . Tick toka  itp i co ja mam teraz zrobić muszę to miec bo tam duzo  haseł mam zapisanych.
Odpowiedz
#4
0
No można się próbować do niego dostać z poziomu sesji live-cd, ale jak cyka to nie wróży to nic dobrego.
Przestałbym go używać i przekazał w ręce specjalisty jeśli chcesz jeszcze coś z niego odzyskać.
Dalsze próby dostępu do dysku bez odpowiedniej wiedzy mogą doprowadzić do tego, że już nic z niego nie odzyskasz lub koszty odzysku pójdą w tysiące złotych.
Odpowiedz
#5
0
jutro zawiozę do mechanika jakiegoś

Dodano po pewnym czasie:
Detito a nie można tego samego byłam w pro line i za taka usługę pan powiedział 700zl nie mam teraz takich pieniędzy, żeby wydać Sad
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości