Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do usunięcia
#21
1
Better response on post RE: Ściąga jak zainstalować Lutrisa (nieprzetestowane!!!)Ja już pisałem na SB, że temat sterowników wydzieliłbym do osobnej części.
To miała być tylko ściąga na temat instalacji Lutrisa i taka była w swojej pierwotnej formie.
Ja nie widzę sensu poruszania tematu sterowników w poradniku instalacji Lutrisa bo to zupełnie inna kwestia związana z szeroko pojętą optymalizacją komputera do uruchamiania gier.

Mamy już poradnik ciastka na temat sterowników karty graficznej i to tam bym widział wszelkie opisy na temat Oibaf i LLVM.

Mi w tym poradniku brakuje jeszcze opisu użytkowego, bo mamy zainstalowanego lutrisa i co dalej?
Musimy przecież jeszcze założyć konto i jakoś uruchomić przykładową grę.
Ale to też by można wydzielić do kolejnej części.

Obecny kształt skopiowałem do działu poradników.
https://forum.linuxmint.pl/showthread.php?tid=242

MintMind, masz tam wciąż możliwość edycji, jednak są już to edycje nadzorowane i wymagają zatwierdzenia przez moderatora.
#22
0
Przerósł mnie ten temat i nie mam możliwości przetestowania ustawień Lutrisa, dlatego lepiej jak ktoś inny się tym zajmie. Dziękuję wszystkim za pomoc.

#23
0
Nie bawimy się w usuwanie postów i marnowanie czasu i pracy innych userów Angry .

Co mogliśmy to podpowiadaliśmy od początku miałeś informację od nas, że jest to ciężki poradnik. Chociaż dla samego sposobu instalacji Lutrisa i sugerowanych sterowników wystarczyło WIKI.

Dlaczego więc usuwasz post? Dlaczego marnujesz czas innych osób i niszczysz ich pracę ?
#24
0
Przepraszam za zamieszanie i jeszcze raz dziękuje za Wasz wkład. Praca się nie zmarnowała. Ściągnąłem ją z publicznego widoku, ponieważ w moim przekonaniu wymaga jeszcze rozwinięcia, dopracowania i przetestowania, ale to już nie na moje siły ani możliwości, ani już też chęci. Ponadto nie chcę przewodzić tym tematem, bo mam za mało doświadczenia, dlatego mam nadzieję, że ktoś inny poprowadzi go i podejdzie do niego zarówno z pasją jak i wiedzą.
Całość masz na PW i zdecydujcie z Personelem Forum, co z tym zrobić dalej, a ja się od tego wątku odsuwam.

#25
0
Niepotrzebnie marnujesz tylko swoją energię.

Zamykam.

Jeżeli któryś z miętowych graczy chce zamieścić tutaj swoje uwagi to proszę o kontakt ze mną bądź kimś z załogi forum w celu otwarcia wątku. Wystarczy podlinkować na PW bądź ShoutBox'ie Wink


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości