Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mint 19.2
#1
0
Mint 19.2 już od 29-tego jest do pobrania
linuxmint-19.2-cinnamon-32bit.iso
linuxmint-19.2-cinnamon-64bit.iso
linuxmint-19.2-mate-32bit.iso
linuxmint-19.2-mate-64bit.iso
linuxmint-19.2-xfce-32bit.iso
linuxmint-19.2-xfce-64bit.iso
Jakoś tak nie powala nie wiem czy wiele się różni od 19.1 w każdym razie cinnamon chodzi ładnie w wersji Cinnamon 4.2.3 z jajkiem 4.15.0-55.
Jesus saves.
#2
0
Dzięki za linki, popraw tylko opis, bo jakas sieczka powstała.
#3
0
Linki są na stronie edycji https://linuxmint.com/release.php?id=35
#4
0
To co wskazał christo to stabilna (ostateczna) wersja systemu.

Linki na stronie edycji to na razie wersja beta (testowa) chyba że zajrzymy na stronę  >> Linux Mint - Community
#5
0
Czy te obrazy, są obrazami które będą udostępnione pod koniec tygodnia na stronie jako wersja stabilna? Wgrałem sobie na virtualboksie. Jeśli tak, to od razu wgrywam na PC Smile !
Pozdrawiam
#6
1
Better response on post RE: Mint 19.2Mają status "Approved for Stable release", więc podejrzewam, że tak.
#7
0
(02-08-2019, 06:16)dedito napisał(a): Mają status "Approved for Stable release", więc podejrzewam, że tak.
Dzięki. Poczekam aż jednak ustawią na stronie pobieranie do stable.
#8
0
Mi tam 19.1 dobrze śmiga, nie chce mi się gonić za numerkami bo i po co.
-------------
MSi GV72-8RE | Mint 19.1 | kernel 4.15.0-156-generic x86_64 | Mate 1.20.1 | Nvidia GeForce GTX 1060 + Intel
#9
0
No z założenia te wydania punktowe mają poprawiać błędy poprzedniego wydania.
Nie wiem czy w Mincie jest jak w Debianie, ale tam jest tak, że jeśli aktualizujesz system przez dist-upgrade, to z automatu przechodzisz na nowsze wydanie punktowe.
#10
0
W zasadzie Ubuntu ma taki sam system zarządzania pakietami więc komenda apt dist-upgrade powinna robić to samo co na debianie i mincie. Dodatkowo czyści stare pakiety i robi porządek w systemie. Inną sprawą jest, że często nowy update systemu przynosi sporo problemów więc warto zawsze mieć backup i dopiero coś więcej kombinować.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości