Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mozilla Thunderbird niepoprawne hasło
#1
0
Witam wszystkich,

mam problem taki, że nie mogę się zalogować na pocztę Gmaila przez Thunderbirda. Podaje błędne hasło. Mam włączoną weryfikację dwuetapową. Jakieś pomysły macie?

Moderowano: Nie używaj "kolorków".
#2
0
Dwuetapowa czyli jaka?
#3
0
(25-11-2019, 22:23)dedito napisał(a): Dwuetapowa czyli jaka?
Ona polega na tym, że poza hasłem przychodzi na telefon sms z kodem. Pod Windowsem nie było takich problemów. Ten Thunderbird w Mincie domyślnie instalowanym wygląda inaczej. Gdzieś wyczytałem, w komentarzach na angielskiej stronie, że w wersji 60 jest błąd i nie można się zalogować. Komentarz ten był napisany 8 dni temu. Czy ktoś ma podobny problem?
#4
0
Imap czy pop3?
#5
0
(26-11-2019, 08:48)dedito napisał(a): Imap czy pop3?
Imap. Tymczasowym rozwiązaniem jest podobno pobranie najnowszej wersji. Ale wtedy chyba nie otrzymam automatycznych aktualizacji. Poza tym trzeba coś wpisać w terminalu.
#6
0
Aktualizacje będą jak sobie zainstalujesz z repozytorium.
Jaką masz teraz wersję? apt policy thunderbird
#7
0
Zanim przeszedłem na Evolution to korzystałem z Thunderbirda i właśnie też miałem ten problem, tak jak piszesz jest błąd, który powoduje że nie loguje się po potwierdzeniu na telefonie akcji logowania. Ja skorzystałem z tego, czyli logowania przy wykorzystaniu hasła do aplikacji: https://support.google.com/mail/answer/185833?hl=pl
#8
0
Dzisiaj pojawiła się aktualizacja Thunderbirda do wersji 60.9. Ona rozwiązała problem. Nie musiałem nawet tworzyć osobnego hasła.
#9
0
W testingu masz też najnowszą wersję.
Zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości