Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Sterowniki do kierownicy
#1
0
Siemka :-)

Wiem jak to było w Okienkach. 

Natomiast jak zdobyć sterowniki do kierownicy i czy w ogóle trzeba je instalować? Pytam ponieważ Euro Truck Symulator np nie widzi moich przycisków na kierownicy oraz gaz i hamulec na dole wymaga dostosowania :-)

Gdzie szukać tego Panowie?
#2
0
Do modelu, który wyżej opisałeś, to są dwa - prawa ręka i lewa ręka.

Czyli sterownika do TEGO modelu szukaj w kieszeniach.

Szklana kula wywaliła "exception fault success".
#3
0
Może inaczej. Jak znaleźć w szerokim świecie Linuxowych baz sterownika do swojej kierownicy. Chodzi o Logitech Driving Force GT. Poproszę o komendę która umożliwi mi odszukanie i zainstalowanie jej z repozytorium. Już raz tak robiłem ale nie pamiętam na którym forum to znalazłem. Było tam wpisywanie konkretnych poleceń w terminalu ale za nic nie mogę teraz tego znów znaleźć. Wkrótce będę miał nowy laptop, lepszy i proszę o pomoc jak zainstalować, znaleźć, gdzie szukać sterowników w repozytorium. Bardzo też proszę o wyrozumiałość.
#4
0
#5
0
Kuba.. jesteś Wspaniały. To dokładnie to samo co znalazłem wcześniej ale nie mogłem tego odszukać. Jak Ty to robisz? Chętnie bym Ci jakoś Twoją pomoc wynagrodził :-)
#6
0
Daj znać, czy kierownica działa.
#7
0
Z największą przyjemnością :-)

Dodano po pewnym czasie:
Wsio śmiga lecz nastąpił inny "problem"... Skąd ściągnąć tzw ATK Package czyli sterowniki do klawiszy funkcyjnych? Jak chcę np zmniejszyć jasność wyświetlacza to fn+ f7 nic nie daje. Właściwie to żaden taki skrót nie działa. Jak to odnaleźć w repozytorium? :-)
#8
0
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości