Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopiowanie z pendrive na pendrive
#1
0
Witam .

1.Po wpięciu dwóch pendr. do laptopa - szczegóły dotyczące systemu i laptopa w moich wątkach - , próbuję metodą uchwyć-upuść  skopiować plik z jednego pendr na drugi . Niestety system wyświetla komunikat " przygotowywanie do skopiowania pliku "  oraz pasek  przygotowywania   , który  zatrzymuje się w połowie   skali  i mimo oczekiwania  10 , 15 minut nie  przesuwa się dalej . Pliki to .jpg oraz wav . Plik 52,3 MB .
Komunikat zawiera jeszcze - Przygotowywanie do skopiowania pliku z /media/adam/ nazwa pendriva/record/voice/do/media/adam/nazwapendriva i ta sama opcja dotycząca pliku .jpg  .
Co wykonuję źle,  lub też jak prawidłowo postąpić aby kopiowanie  przebiegło poprawnie  - może inne skuteczniejsze metody istnieją o których nie mam zielonego pojęcia ?

Proszę o porady , mając na uwadze mój login  .
Dziękuję .

1 WĄTEK = 1 PROBLEM
2. W jaki sposób grupowo nadać tę samą nazwę wielu  plikom np. .jpg , do której to  grupy  system sam przyporządkuje tylko ich kolejne numery - tak jak ma to miejsce w Wind..sie  ?
Moje , amatorskie sposoby i próby kończą się tym ,że tylko jednemu plikowi - po zaznaczeniu wielu plików  i wskazaniu opcji zmień nazwę  -pozostaje możliwość zmiany jego nazwy , dla pozostałych ta możliwość zanika .
3. W jaki sposób i jakimi metodami skopiować grupę plików z pendiva na drugi pendriv jednocześnie wpiętych  do laptopa ?


Wiadomości w tym wątku
Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez amator1 - 11-11-2022, 12:45
Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 11-11-2022, 18:43
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez Blade - 13-11-2022, 19:37
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 13-11-2022, 19:42
RE: Kopiowanie z pendrive na pendrive - przez dedito - 14-11-2022, 18:25

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości