Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
League of Legends na linux
#6
0
(19-05-2019, 23:16)Gersardo napisał(a): i już sama gra się miała ładować.. i nagle błąd 

A jaki błąd? Taki:
https://boards.eune.leagueoflegends.com/...of-legends

Bo ja uparłem się, że spróbuję tą grę zainstalować i też mi nie dziaa. Tzn nie mam takich problemów, że nie mogę się zalogować czy nie pobiera patch'y. To wszystko działa, ale jak uruchamiam grę, to zaraz na początku pojawia się powyżej zalinkowany błąd. I z tego co rozumiem i znalazłem w sieci, to jest błąd w LoL ( czyli miewają go normalnie Windowsowi gracze), który regularnie się pojawia co jakiś czas i jest naprawiany patchami, a za kilka miesięcy znów się pojawia. Więc przynajmniej ten bład, to wg mnie nie wina wine, tylko gry i pewnie za jakiś czas zostanie naprawiony.

(19-05-2019, 23:16)Gersardo napisał(a): Takie ustawienie początkowo pozwoliło uruchomić grę, ściągnąć aktualizację. Niestety próba zalogowania już się nie powiodła. Nic się nie wyświetlało dalej. 

A co do problemu z logowaniem, to jak instalowałem LoL przez gotowy skrypt w Playonlinux, to na początku instalacji był komunikat, że jak będą problemy z zalogowaniem się, to należy w jądrze systemu ustawić jakiś parametr związany z TCP, nie pamiętam teraz dokładnie, więc musiałbyś zainstalować sobie w Playonlinux jeszcze raz i przeczytać ten komunikat i zastosować się, to pewnie pomoże na problem z logowaniem Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
League of Legends na linux - przez Gersardo - 19-05-2019, 16:18
RE: League of Legends na linux - przez dedito - 19-05-2019, 17:59
RE: League of Legends na linux - przez Gersardo - 19-05-2019, 20:20
RE: League of Legends na linux - przez dedito - 19-05-2019, 20:37
RE: League of Legends na linux - przez Gersardo - 19-05-2019, 23:16
RE: League of Legends na linux - przez jury - 20-05-2019, 13:11
RE: League of Legends na linux - przez Gersardo - 20-05-2019, 18:55

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości