Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q4OS - problemy z siecią
#1
Big Grin 
0
Eloszka Big Grin Słyszałem, że bardzo tęskniliście za moimi dziwnymi problemami Tongue

Inspiracją do powstania tego posta był temat:

https://forum.linuxmint.pl/showthread.php?tid=613

A konkretnie post @dedito polecający Q4OS ze względu na niskie zużycie zasobów oraz prostotę obsługi (jakkolwiek by tego nie ująć). Ponieważ mój Asusek wyraźnie dogorywa to ten temat mnie zainteresował. Zassałem sobie więc Q4OS w postaci Live i wpakowałem na pendriva do testów. Wszystko wygląda ładnie, jak się uruchamia to komputer zapomina co to ściny, po prostu bajka Smile Tylko jest jedno ale... Mam problem z konfiguracją sieci. Tak się składa, że jeśli chodzi o Asusa korzystam wyłącznie z wi-fi (wiele powodów za tym stoi, a wśród nich jakiś feler w karcie sieciowej, który generuje problemy ze sprzętem po podpięciu kabelka, to też wada fabryczna [kiedyś ograniczona wyłącznie do konieczności ponownego podpięcia by sieć była bo za pierwszym razem zawsze była sieć niezidentyfikowana] niestety postępująca) no i tu pojawia się problem bowiem mam sieć zabezpieczoną czym się tylko da, a o ile w Q4OS da się wpisać SSID o tyle opcji hasła to ja już nie widzę Confused I tu pojawia się pytanie - da się w ogóle korzystać z zabezpieczonej sieci?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Q4OS - problemy z siecią - przez Y-me369 - 24-11-2019, 19:59
RE: Q4OS - problemy z siecią - przez dedito - 24-11-2019, 20:03
RE: Q4OS - problemy z siecią - przez Y-me369 - 24-11-2019, 22:46

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości