Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam problem z wykonaniem pliku binarnego, napisanego w C++, w QT5
#1
0
Witam wszystkich.
Od dłuższego czasu mam problem z wykonaniem programów, które piszę w C++ w oparciu o QT5. Znaczy problem polega na tym, że sam przebieg kompilacji (wszystkie informacje, które się pojawiają w terminalu) jest całkowicie dobry. Tylko w momencie, kiedy mam już gotową binarkę, gotową aplikację okienkową, to przy próbie otworzenia jej (po wcześniej nadaniu wykonywalności temu plikowi, oczywiście) pojawia mi się następujący komunikat, który zamieściłem w załączniku, ze zdjęciem/printscreenem tego komunikatu. Próbowałem na wszelki możliwy sposób dociec o co chodzi, no ale po prostu nie mogę. Bardzo Was proszę o pomoc.

PS: Właśnie probówałem dodać zdjęcie z tym printscreenem, ale nie chce mi dodać. Nie wiem, jak mam dodać załącznik.
PS2: W tym komunikacie, który mi się wyświetla, o którym pisałem, jest, że "nie można wyświetlić [tu podana ścieżka to mojego pliku wykonywalnego]. Brak zainstalowanego programu obsługującego pliki Kod obiektowy"

PS3: ok. już wiem jak załączyć grafikę/ten printscreen. Oto on: [Obrazek: sNVByy7l.png]


Wiadomości w tym wątku
Mam problem z wykonaniem pliku binarnego, napisanego w C++, w QT5 - przez mrrobot - 23-02-2019, 20:27

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości