Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja Adobe Acrobat Reader DC na Wine
#1
0
Hej. Jak w temacie, próbuję zainstalować i po instalacji otrzymuję komunikat: "instalacja została przerwana, twój system nie został zmodyfikowany. Aby ukończyć instalację w innym czasie ..." czyli nie zainstaluje i już, foldery do katalogu instalacyjnego Program Files wrzucił, ale puste.
Instalowałem inny soft i nie było problemu, a Reader w wersji DC jest mi niezbędny do pracy i nie da się Undecided zamienników Readera DC nie ma

Dodano po pewnym czasie:
Edycja: dam sobie z tym spokój, poczytałem na necie, próbowałem różnych sposobów, i nie da się, przynajmniej nie tymi dostępnymi w necie sposobami, części z nich nie potrafię zrozumieć i wykorzystać w praktyce, zbyt zaawansowana procedura, PRĘDZEJ DAM SIĘ OGOLIĆ NA ŁYSO niż zdecyduję się dalej z tym cholerstwem męczyć, prościej wyszło mnie odkurzenie starego kompa z windowsem, zainstalowałem na nim Reader DC i mam gdzieś instalację na Linuxie przez niedorobione Wine, to jest chore i tylko dla tych, którzy nie mają co robić, tylko bawić się całymi dniami z cholernym kompem, pozdro, kilka godzin w żici...
Acer Aspire E5-571, i3-4005U, Intel HD Graphics 4400, 8 GB,  128 SSD
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Instalacja Adobe Acrobat Reader DC na Wine - przez onlinemaster - 11-05-2020, 14:33

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości