Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Przycisk Ctr nie dziala w grze ,,Tibia'' i ,,Minecraft''
#1
0
Witam otóż przycisk ctr nie działa w grze ,,tibia jak i ,,Minecraft'' O ile w Minecraft Można ten Hotkey zastąpić innym to w Tibi już nie darady podmienić tego Hotkeya a służy on do obracania się postaci . czyli Wciskamy ctrl i strzałki i postać powinna się obracać . Sprawdzałam na win i wszystko działa na Linux już nie .
#2
0
A w systemie działa?
https://www.tibia.com/support/?subtopic=...ntryid=123
Prawdopodobnie DE ma zdefiniowane te skróty pod własne potrzeby i będzie trzeba je zmienić na inne lub usunąć.
#3
0
a jak to zrobić mam ?
#4
0
Zrzuć konfigurację do pliku pliku dconf dump /org/cinnamon/desktop/keybindings/ > dconf-cinnamon-keybindings.conf i pokaż jego zawartość.
#5
0
Nie wiem gdzie mam to wpisac do ,,terminalu '' ??

Dodano po pewnym czasie:
mam takie cos


Załączone pliki Miniatury
   
#6
0
Zminimalizuj wszystkie okna, tak aby tylko pulpit był aktywny.
Wciśnij ctrl + jakaś strzałka i zauważ czy coś się dzieje na pulpicie (np. zaznaczają się ikony).
#7
1
Better response on post RE: Przycisk Ctr nie dziala w grze ,,TibiaJa potrafię zmienić rotację na ctrl lub alt lub shift:
[Obrazek: 8FRgSr3.png]
#8
0
jak przyciskam same strzalki zaznaczaja sie ikonki na pulpicie komputer,katalog domowy. dokumenty itp ,,Zaznacza je pojedynczo czyli podświetla dany plik na zielono'' trzymając już ctrl i przyciskam strzałki zaznacza wszystkie ikonki na pulpicie podświetlając je na zielono . trzymam ctrl i przyciskam strzalke w dol schodzi na du po ikonkach podświetlając je wszystkie

Dodano po pewnym czasie:
tak tez mam to zaznaczone w grze jak ty

Dodano po pewnym czasie:
Ale ja jestem Idiotka zmieniłam na shift  działa Jezu przepraszam za  zawracanie głowy... Natomiast ctrl nie dziala nadal . Problem rozwiązany bo w crafcie mozna zmieniać klawisze . Tylko w Tibie nie mogłam
#9
0
Jak nie można, jak można Smile
U mnie też ikonki się zaznaczają.
Może jak grasz w tą tibię to nie masz aktywnego tego okna tibii.
U mnie normalnie się obracam używając ctrl + strzałki.
Możemy szukać z czym jest związany ten ctrl+strzałka na poziomie systemu, ale jak zmiana na shift wystarcza to nie będziemy może drążyć.
#10
0
dokładnie problem rozwiązany :*


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości