Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Odinstalowanie Wine
#1
0
Witam i pozdrawiam.
Zainstalowałem program Wine a następnie grę,która się zawieszała więc ją odinstalowałem a także Wine.Ale w menu istnieje dalej gra oraz Wine najeżdżam na grę i ją odinstalowuję ale ona nie znika.Wine odinstalowałem przez repozytorium.
Proszę o poradę co mogę zrobić za co z góry dziękuję.
#2
0
W katalogu domowym powinien być ukryty katalog .wine gdzie w katalogu .wine/drive_c/users/nazwa_usera/Start Menu/ są skróty, które gra prawdopodobnie nie posprzątała po sobie.
W tym samy katalogu jest też Program files gdzie gra prawdopodobnie trzyma/trzymała swoje pliki. Być może też jakieś pliki zostały.
Można usunąć cały katalog .wine.
#3
0
Znalazłem tylko katalog "windows" a wnim takie pliki i katalogi,to wszystko można usunąć ?
[Obrazek: NRbHi5Dl.png]
#4
0
Tak jak pisałem, cały katalog .wine można usunąć.
#5
0
TO mi wygląda bardziej na katalog Windows... pod Windows. Nie masz tam przypadkiem jeszcze Windows zainstalowanego? (Dualboot?)

Kiedy otworzysz swój katalog domowy (programem Pliki), naciśnij Ctrl+H - to wyświetli ukryte katalogi. Jednym z nich będzie z pewnością .wine - katalog z kropką na początku nazwy. To o niego chodzi.
[Obrazek: O5FPbKTl.png]
#6
0
Ja windows nie mam tylko LM jest jedynym systemem od początku na tym urządzeniu a tego .wine nie mogę znaleźć tylko to co wcześniej.
#7
0
Gdzie dokładnie znajduje się ten katalog Windows?
#8
0
W katalogu domowym do ścieżki "/home/msj/" dopisuję ".wine i otrzymuję "/home/msj/.wine/drive_c"a poniżej następujące katalogi:
[Obrazek: RE2ftIml.png]
#9
0
To powtórzę się po raz trzeci Smile cały katalog .wine można usunąć. Smile
#10
0
Usunąłem wszystkie te pliki uruchomiłem ponownie komputer a w menu wine i znaczek tej gry jest dalej.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości