Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe posty - jak to działa?
#1
0
Nie udaje mi się zrozumieć działania wyświetlania nowych postów. Np, wczoraj wieczorem byłem na forum ostatni raz, teraz wchodzę ponownie i po wciśnięciu "Pokaż nowe posty" lista jest zupełnie pusta. Ale wcisnąłem "Pokaż dzisiejsze posty" i pokazały się 3 wątki w których od mojej wczorajszej ostatniej wizyty faktycznie pojawiły się nowe wpisy. Ale te wpisy nie są dzisiejsze tylko jeszcze z końcówki wczorajszego dnia. Jak działa ten mechanizm, bo zupełnie go nie rozumiem?
Odpowiedz
#2
1
Better response on post RE: Nowe posty - jak to działa?Na mój chłopski rozum, to wygląda to tak, że nowe posty pokazuje od ostatniej wizyty (ciastka zdaje się potrzebne), a dzisiejsze, to posty z ostatnich 24 godzin.
Odpowiedz
#3
0
Ciastka mam załączone, więc to nie o to chodzi. Nic to, będę to obserwował, może złapię w czym problem.
Odpowiedz
#4
0
U mnie działa prawidłowo.
Nowe posty - posty których jeszcze nie przeczytaliśmy.
Dzisiejsze posty - posty z ostatnich 24 godzin.

Może przypadkiem użyłeś linku Oznacz wszystkie działy jako przeczytane
Odpowiedz
#5
0
(19-05-2019, 10:31)dedito napisał(a): Może przypadkiem użyłeś linku Oznacz wszystkie działy jako przeczytane

No raczej nie, bo takie dziwne działanie miałem przez kilka dni. Ale od dłuższego czasu wszystko działa git, więc nie wiem o co wtedy chodziło.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości