Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutorial Jak powiększyć przestrzeń wymiany
1
Better response on post RE: Jak powiększyć przestrzeń wymianyDziwne masz podejście do życia. Ja przez te różnice opinii fix'nąłem parę niedopowiedzeń, które ciągle słychać w rozmowach na forach i przy okazji machnąłem taki artykuł, który w sporej częsci nie zgadza się z moimi wyjściowymi poglądami na temat pliku SWAP. Powinienem skoczyć z mostu i zaprzestać pisać, bo rzeczywistość się okazała inna niż mi się wydawało? Big Grin Wolę jednak dociec i wyjaśnić, by wszystko było jasne, albo przynajmniej wydawało się, że jest, a by to osiągnąć potrzebna jest dyskusja i argumentacja zdań. Bez niej do daleko się nie zajdzie....
Odpowiedz
0
(22-03-2019, 15:42)magnus napisał(a): Wygląda na to że wszystkie spory pod tym poradnikiem były niepotrzebne, nic nie wniosły do jego treści. Obudziły jedynie wątpliwości, pewnie nie tylko u mnie, czy warto poświęcać czas i pisać cokolwiek.

Nie sądzę aby to były spory, raczej normalna dyskusja.
Jeśli obudziła wątpliwości to bardzo dobrze, bo to tylko dowodzi, że temat wydawałoby się jasny posiada pokłady wymagające dalszej eksploracji Smile
Odpowiedz
0
(22-03-2019, 18:44)morfik napisał(a): Dziwne masz podejście do życia. Ja przez te różnice opinii fix'nąłem parę niedopowiedzeń, które ciągle słychać w rozmowach na forach i przy okazji machnąłem taki artykuł, który w sporej częsci nie zgadza się z moimi wyjściowymi poglądami na temat pliku SWAP. Powinienem skoczyć z mostu i zaprzestać pisać, bo rzeczywistość się okazała inna niż mi się wydawało? Big Grin Wolę jednak dociec i wyjaśnić, by wszystko było jasne, albo przynajmniej wydawało się, że jest, a by to osiągnąć potrzebna jest dyskusja i argumentacja zdań. Bez niej do daleko się nie zajdzie....

Ale z ciebie dziarski chłop.[Obrazek: biggrin.png] Jeśli tak jest naprawdę to nie kręć tylko otwarcie przyznaj, że nie miałeś racji w naszym sporze. Czytelnicy forum od tygodnia oczekują rozstrzygnięcia.[Obrazek: biggrin.png]
Odpowiedz
1
Better response on post RE: Jak powiększyć przestrzeń wymianyWszystko co miałem w tej kwestii do powiedzenia już powiedziałem -- "to jest bardziej skomplikowane". Całe podsumowanie tego wątku zostało uwzględnione w podlinkowanym artykule -- chcesz przeczytaj, nie chcesz nie czytaj. Dla mnie temat został wyczerpany i wszystkie nieścisłości/niedopowiedzenia wyjaśnione.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości