Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Znikająca treść podczas pisania posta w przeglądarce
#1
0
Witajcie. Nie wiem czym to może być spowodowane, ale co jakiś czas, bez wyraźnej przyczyny, tzn nic nie naciskam podejrzanego, podczas pisania posta jak np teraz, nagle cała treść znika. Ot, natrzaskam pół strony i bum...pusta karta. Trudno wyczuć moment, bo czasem przez kilka dni nic sie takiego nie dzieje, a czasem dwa, trzy razy dziennie. Nie sprawdzałem na innych przegladarkach bo używam tylko chrome, ale na Windows, nic takiego nie występuje. Właśnie teraz w jednej sekundzie zobaczyłem zaznaczenie całego tekstu i wszystko szlag trafił. Ktoś spotkał się z czymś takim?
#2
1
Better response on post RE: Znikająca treść podczas pisania posta w przeglądarceSpotkałem się z podobnym problemem. Zdaje się, że po prostu któryś ze skrótów klawiszowych (zwłaszcza jeśli "omsknie" się palec) potrafi wywalić cały tekst w kosmos. Warto ustawić wyłączenie touchpada podczas pisania.
[Obrazek: pbFPKhCl.png]
#3
0
Touchpada mam wyłączonego w biosie, to nie wystarczy?
#4
0
Smile Jeśli jest wyłączony z poziomu BIOS, to nie ma sensu ruszać go w systemie. I tak nie działa. Używasz tylko myszki?
#5
0
Tak tylko myszki. Touchpad mnie drażni i wolę mysz bez kabla.
Nie było tematu: nie zauważyłem że bios przywrócony został do ustawień fabrycznych...dotykam touchpada, a on...działa. No tom się popisał xD


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości