Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja
#1
0
Po wczorajszej dawce aktualizacji systemu Cinnamon PADŁ!  Wyłączenie deskletów, rozszerzeń, dodatków nie pomaga. Mam tylko tryb awaryjny.
Proszę o radę- czy czekać na następne aktualizacje ?
Odpowiedz
#2
0
(18-09-2020, 16:48)Blublek napisał(a): Po wczorajszej dawce aktualizacji systemu Cinnamon PADŁ!  Wyłączenie deskletów, rozszerzeń, dodatków nie pomaga. Mam tylko tryb awaryjny.
Proszę o radę- czy czekać na następne aktualizacje ?

Czy aktualizowałeś jądro systemu? Bo jeśli o to chodzi to można cofnąć się do poprzedniego przy wyborze systemu.
Kto nie próbuje, ten nie umie. Nie ma głupich pytań. Są tylko głupi ludzie.   Tongue
Odpowiedz
#3
0
Pokaż zawartość .xsession-errors
Odpowiedz
#4
0
(18-09-2020, 18:15)BazyTrue napisał(a):
(18-09-2020, 16:48)Blublek napisał(a): Po wczorajszej dawce aktualizacji systemu Cinnamon PADŁ!  Wyłączenie deskletów, rozszerzeń, dodatków nie pomaga. Mam tylko tryb awaryjny.
Proszę o radę- czy czekać na następne aktualizacje ?

Czy aktualizowałeś jądro systemu? Bo jeśli o to chodzi to można cofnąć się do poprzedniego przy wyborze systemu.

Nie, jądro nie było aktualizowane. Mogę za pomocą time shifta przywrócić migawkę w której cynamon działa, ale wtedy znowu pojawiają mi się aktualizacje....
Odpowiedz
#5
0
Klikając na aktualizację prawym klawiszem można ją usunąć z listy pakietów do instalacji tak że trafi na czarną listę.

>> Ukrywanie poziomów aktualizacji
Odpowiedz
#6
0
Dziś rano pojawiła się aktualizacja tego uszkodzonego Cinamona.  Po prostu usunęło mi całe środowisko Cinnamona   :D :D :D ...... Mam teraz tylko Mate.

Dodano po pewnym czasie:
Jak najprościej powtórnie zainstalować cynamona ??

Dodano po pewnym czasie:
Proszę o zamknięcie wątku, postawiłem od nowa system Cinnamon.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości