Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tworzenie i odtwarzanie Macra w wielu Oknach
#1
0
Witam mam takie pytanie nagrywam sobie macro do gry daje odtwarzam  i wszystko super jest a czy mogę zrobić następne macro w innym oknie czyli otwieram grę z postacią włączam tam macro otwieram 2 grę z inna już postacią i nagrywam   macro i tak dalej .... im więcej tym lepiej czy taka funkcja jest możliwa ?
Odpowiedz
#2
0
Podejrzewam, że chodzi o makro z tego wątku https://forum.linuxmint.pl/showthread.php?tid=694
Te makro symuluje pracę klawiatury i myszy. Z pomocą tego rozwiązania nie da się obsłużyć dwóch okien na raz, bo masz tylko jedną klawiaturę i mysz i te makra korzystając w tym samym czasie z tych samych zasobów spowodowałyby ogólny chaos.
Odpowiedz
#3
0
tak właśnie mam te co robiliśmy kiedyś a jak inne bym zainstalowała to by działało ?
Odpowiedz
#4
0
Nie znam innych rozwiązań, być może takie są.
Odpowiedz
#5
0
Dedilo dzisiaj koleżanki brat mi powiedział na ts żebym zainstalowała  Linuxa Kali ze na nim będę mogla włączać te macra wielokrotnie  co o tym sadzisz ??
Odpowiedz
#6
0
Nie wiem o jakim konkretnie rozwiązaniu mowa.
Poza tym to co na Kali można zrobić, można i na Mincie więc ... nie widzę w tym sensu.
Odpowiedz
#7
0
Odpowiedz
#8
0
Jakiś krótki opis by się przydał co tam się dzieje, bo nie znam na tyle Tibi aby wysnuć jakieś wnioski z filmu.
Odpowiedz
#9
0
dobrze a wiec chodzi o to zeby odpalić parę klientów gry (pare okien) i w każdym z tych otwartych klientów nagrać macro i je odtwarzać ale w każdym oknie inne
Odpowiedz
#10
0
Nie no to ja rozumiem, bo już o tym pisałaś.
Ja pytałem o to co dzieje się na tym filmiku.
Z tego co widzę, ktoś tam loguje się na 3 różne konta Tibii i coś tam robi potem w telegramie i nie kumam o co tam chodzi.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości