Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Jak pobrać konkretną wersję programu WPS Office
#1
0
Dzień dobry, jestem nowy na forum, dlatego proszę o wyrozumiałość. Chciałbym pobrać starszą wersję programu WPS Office, gdyż zależy mi na edytorze równań, który na wersji windowsowej wygląda tak jak w załączniku. Najnowsza wersja nie posiada takiego edytora, a na stronie producenta jest dostępna tylko ta najnowsza wersja. Problem w tym, że nie wiem, która wersja miałaby taki edytor równań, ale gdybym miał jakąś bazę wersji, to po prostu instalowałbym po kolei i sprawdzał. Dlatego moje pytanie brzmi: jak sprawdzić w terminalu dostępne wersje żebym mógł wybrać, albo może ktoś wie czy jest jakaś strona na której byłyby dostępne różne wersje WPS-a. Dziękuję z góry za pomoc. Dodam, że jestem początkującym użytkownikiem linuxa.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
0
Dłuższą chwilę szukałem ale wychodzi na to, że jest z tym problem. Producent udostępnia wyłącznie aktualną wersję. Nieco dziwne.
#3
1
Better response on post RE: Jak pobrać konkretną wersję programu WPS OfficeWersje 9, 10 i 11 znajdziesz np. pod poniższym linkiem.
http://ftp.vim.org/ftp/pub/ftp/os/Linux/...ps-office/
Zasady forum | Poradniki i najczęstsze pytania
A imię jego czterdzieści i cztery.

#4
0
(05-11-2020, 09:16)yahoob3 napisał(a): Dłuższą chwilę szukałem ale wychodzi na to, że jest z tym problem. Producent udostępnia wyłącznie aktualną wersję. Nieco dziwne.
Właśnie też jak patrzyłem na stronie producenta, to nie mogłem znaleźć innych wersji niż najnowsza, ciekawe, dlaczego

Dodano po pewnym czasie:
(05-11-2020, 09:33)dedito napisał(a): Wersje 9, 10 i 11 znajdziesz np. pod poniższym linkiem.
http://ftp.vim.org/ftp/pub/ftp/os/Linux/...ps-office/
Dziękuję bardzo za link, będę w najbliższym czasie pobierał i sprawdzał po kolei te wersje, może któraś z nich będzie miała ten edytor równań w takiej formie, a jeśli nie to może poprostu nie ma takiej wersji.


Skocz do:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości