Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odinstalowanie FreeCAD
0
Tak i tego nie mogę usunąć a w poprzednim poście  jest jedynie fragment odpowiedzi na
Kod:
sudo updatedb && locate freecad
bo się nie mieści jako ilosc znaków.
Kod:
snap find freecad
Name     Version  Publisher    Notes  Summary
freecad  0.18     vejmarie     -      This is the freecad 0.18 release supporting OCCT 7 / Netgen and many other features
oce      0.18.3   roipoussier  -      Opencascade Community Edition
Katalogu w snap z freecad nie mogę usunąć a wersja AppImage czasem się wiesza i przestaje działać
Odpowiedz
1
Better response on post RE: odinstalowanie FreeCADNo to jeśli dobrze pamiętam to wystarczy sudo snap remove freecad
Odpowiedz
0
Kod:
/etc/apt/sources.list.d/freecad-maintainers-freecad-stable-bionic.list
/home/marek/.cache/mintinstall/screenshots/freecad_1.png
/home/marek/.cache/mintinstall/screenshots/org.freecadweb.FreeCAD_1.png
/home/marek/.cache/mintinstall/screenshots/thumb_freecad_1.png
/home/marek/.cache/mintinstall/screenshots/thumb_org.freecadweb.FreeCAD_1.png
Kod:
/home/marek/.cache/mintinstall/screenshots/thumb_org.freecadweb.FreeCAD_1.png
/usr/share/app-install/desktop/freecad:freecad.desktop
/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_freecad-maintainers_freecad-stable_ubuntu_dists_bionic_InRelease
/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_freecad-maintainers_freecad-stable_ubuntu_dists_bionic_main_binary-amd64_Packages
/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_freecad-maintainers_freecad-stable_ubuntu_dists_bionic_main_binary-i386_Packages
/var/lib/apt/lists/ppa.launchpad.net_freecad-maintainers_freecad-stable_ubuntu_dists_bionic_main_i18n_Translation-en
/var/lib/flatpak/appstream/flathub/x86_64/deed7ed79dd404f1c3ecd03ccf10151c2f0905d0b43da74d8ae898dad00287db/icons/128x128/org.freecadweb.FreeCAD.png
/var/lib/flatpak/appstream/flathub/x86_64/deed7ed79dd404f1c3ecd03ccf10151c2f0905d0b43da74d8ae898dad00287db/icons/64x64/org.freecadweb.FreeCAD.png
/var/lib/snapd/sequence/freecad.json
pomogło, reszta lokalizacji jest mi znana bo to np. filmy
Odpowiedz
0
Został Ci wpis bazie repozytorii czyli po apt policy freecad powinieneś mieć dostępny do instalacji freecad ale jako tako sam freecad już chyba nie ma swoich instalacji na Twoim dysku.
Odpowiedz
0
No to super bo miałem problem z tymi katalogami w /snap a teraz jak jest to jak dobrze i w prawidłowej lokalizacji zainstalować freecad ? Pytam  tak na wszelki wypadek żeby nie namieszać znowu.
Odpowiedz
0
Obecnie to jest tak, że źródła programów trochę się zmieniły i widać wymagają szerszego wyjaśnienia.
Ale to już w osobnym wątku jeśli ktoś chce zrozumieć jak to działa.
Odpowiedz
0
ok teraz według wiki zainstalowałem terminalem i szybko działa, założę osobny watek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości