Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiększenie paska zakładek
#1
0
Witam, mam mały dylemat z przeglądarką.
Używam monitora z rozdzielczością 4K, z powiększeniem ikon na pulpicie nie było problemu.
Przy uruchomionej przeglądarce, mogę zwiększać widok otwartego okna.
Niestety nie umiem zwiększyć górnego paska narzędzi i umieszczonego pod nim paska zakładem.
Czy jest jakiś trik, aby można było to powiększyć ?
#2
0
Napisz przede wszystkim, o jaka przeglądarkę chodzi.

W FireFoksie można nieco powiększyć przyciski i ikony klikając te "trzy paski" pod krzyżykiem zamykającym przeglądarkę, następnie "dostosuj" i na dole strony, która się pojawi wybrać z "Gęstości i upakowania" "dotykowe" a następnie "gotowe.
#3
0
Z tym właśnie problem, używam Waterfoxa, brat Firefoxa.
Przeglądarka ma jakieś dziwne ograniczenia po zainstalowaniu TabMixPlusa, który nie chciał działać na FF.
Te paski o których piszesz, dają się otworzyć, lecz niczego tam nie mogę zmienić, jest tylko wyświetlone okno z opcjami, niestety nie możłiwe do zmian czegokolwiek :/
Z PPM na górnym pasku mam dostęp do opcji "dostosuj", tu mogę co nieco zmienić, lecz nie widzę tu "Gęstości i upakowania".
Jedyna opcja powiększania, dotyczy wyświetlania zawartości w oknie, nie ma nic co mogło by powiększyć pasek menu i zakłladek Sad
#4
0
Waterfox to fork FF, czyli niekoniecznie wszystko z FF zostało zaimplementowane z pewnością celowo.
Rzucę okiem wieczorem w domu, bo tak się składa, że WF mam w swojej menażerii Wink

BTW Czemu nie ma AirFoxa?... Aiwolf? Wink
#5
0
Hehe, może kiedyś zrobią Wink
Fajnie że używasz WF, może coś z tego będzie Smile
#6
0
Niestety nigdzie nie widzę możliwości zmiany wyglądu samego programu w sensowny sposób.
Nie używam WF, kiedyś po prostu testowałem jego instalację i tak został, jak wiele innych "śmieciowych programów" Wink
Używam 3 innych przeglądarek.

Wielkość elementów, to raczej kwestia rozdzielczości w tym przypadku. Można się pobawić, żeby uzyskać optymalny efekt - wygląd/czytelność.
#7
0
Rozumiem, czyli muszę pogrzebać w rozdzielczości.
Ale jak to zrobić ?
#8
0
Menu, Preferencje, Ekran?

Jak widzę, zadajesz absolutnie podstawowe pytania. Zacznij od tego: https://linuxmint.com/documentation/user...h_17.0.pdf
Przewodnik dotyczy starszej wersji systemu i środowiska MATE, ale znajdziesz tam odpowiedzi na wiele podstawowych pytań.

Ten wątek zamykam.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości