Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manager Oprogramowania
#1
0
U mnie ma zawiechę, tj ładuje się w nieskończoność.

[Obrazek: h9HnXrEl.jpg]

On Generuję już ponad godzinę.. albo próbuje generować....

Dziś po prostu chciałem sobie postawić Signal na Mincie i.... Tak jak zawsze w terminalu wklejam dane do instalacji i też w sumie nic się nie dzieje.

Dopiero dziś to zauważyłem. Dostęp do managera oprogramowania jakoś tak niedostępny.

Ta jedna chwilka trwa już wiele chwil :-)
#2
0
Spróbuj tak:
- uruchom ponownie komputer,
- menedżer aktualizacji, edycja, źródła oprogramowania, utrzymanie, napraw problemy z MergeList

W oficjalnych repozytoriach możesz sprawdzić serwery lustrzane, może któryś nie działa.
#3
0
(15-11-2020, 14:42)yahoob3 napisał(a): Spróbuj tak:
- uruchom ponownie komputer,
- menedżer aktualizacji, edycja, źródła oprogramowania, utrzymanie, napraw problemy z MergeList

W oficjalnych repozytoriach możesz sprawdzić serwery lustrzane, może któryś nie działa.

[Obrazek: yKU3ffGl.png]


"Poważny problem"?????
#4
0
Coś tam namieszałeś przy instalacji signala, wywal ten plik i powtórz aktualizację z użyciem menedżera aktualizacji.
Ten mintowy menedżer aktualizacji ma chyba wciąż przywrócenie ustawień domyślnych.
#5
0
(15-11-2020, 15:26)dedito napisał(a): Coś tam namieszałeś przy instalacji signala, wywal ten plik i powtórz aktualizację z użyciem menedżera aktualizacji.
Ten mintowy menedżer aktualizacji ma chyba wciąż przywrócenie ustawień domyślnych.

Hmm... raz pierwszy mam z tym styczność. Jak mogę odinstalować coś bez managera oprogramowania? Wśród programów w menu mint też nic nie ma.
Może jakaś komenda w terminalu czy coś? Podejrzewam, że nie doszło do instalacji Signala

[Obrazek: wv0SgyTl.png]

Tego używałem... pierwsza komenda weszła ale potem od:
Kod:
sudo apt-key add -

Już terminal nic nie robił... zero reakcji.

Dodano po pewnym czasie:
(15-11-2020, 15:26)dedito napisał(a): Coś tam namieszałeś przy instalacji signala, wywal ten plik i powtórz aktualizację z użyciem menedżera aktualizacji.
Ten mintowy menedżer aktualizacji ma chyba wciąż przywrócenie ustawień domyślnych.


Klikam na przywrócenie ustawień domyślnych to dostaję:


Kod:
E:Type 'sudo' is not known on line 3 in source list /etc/apt/sources.list.d/signal-xenial.list, E:The list of sources could not be read.
#6
0
Wywal ten plik.
#7
0
Menedżer aktualizacji, edycja, zasoby oprogramowania, osobiste archiwum pakietów lub dodatkowe repozytoria, odznacz (na razie bez usuwania) repozytorium signala i kliknij "aktualizuj pamięć podręczną".
Jeśli "pójdzie", to to repo możesz usunąć.
#8
0
(15-11-2020, 16:19)yahoob3 napisał(a): Menedżer aktualizacji, edycja, zasoby oprogramowania, osobiste archiwum pakietów lub dodatkowe repozytoria, odznacz (na razie bez usuwania) repozytorium signala i kliknij "aktualizuj pamięć podręczną".
Jeśli "pójdzie", to to repo możesz usunąć.


Ok. Faktycznie tutaj był signal i usunąłem. To wszystko czy muszę  się jeszcze upewnić, że problem rozwiązany????
#9
0
To wszystko.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości