Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Kdeconnect Indicator się nie uruchamia
#1
0
Cześć,
Przedwczoraj wszystko działało. Niestety, albo coś pomieszałem z pakietami, albo brak jakichś zależności i program nie może załadować ikon.

Kod:
tomasz@tomasz-linux:~$ kdeconnect-indicator
qt5ct: using qt5ct plugin
qt5ct: D-Bus system tray: no
QSystemTrayIcon::setVisible: No Icon set
^C

Myślałem, że namieszałem coś w plikach konfiguracyjnych, ale na koncie testowym, czystym, też nie działa.
#2
1
Better response on post RE: Kdeconnect Indicator się nie uruchamiaSpróbuj na innym stylu ikon.
Poza tym brak podstawowych informacji, jak program był instalowany, jaka jest jego obecna wersja, o specyfikacji sprzętowo programowej nie wspominając.
#3
0
(17-11-2020, 08:35)dedito napisał(a): Spróbuj na innym stylu ikon.
Poza tym brak podstawowych informacji, jak program był instalowany, jaka jest jego obecna wersja, o specyfikacji sprzętowo programowej nie wspominając.

Wersja Kdeconnect: 1.4-0ubuntu5.
Pakiet z repozytoriów. Instalowałem przez Synaptica.
Lenovo ThinkCentre c20, 2 x Xeon X5650, RAM 48GB, SSD 128GB.

Chyba wszystko.
#4
1
Better response on post RE: Kdeconnect Indicator się nie uruchamiaJeżeli potrzebujesz tylko kopiować pliki, to KDEConnect oraz Indicator są już zbędne: https://forum.linuxmint.pl/showthread.ph...65#pid9665
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#5
0
Skończyło się mieszaniem w systemie i repozytoriach. Potem ponowna instalacja. Zainstalowałem z Menedżera oprogramowania i działa. Na razie już nic nie kombinuję.
Chyba rzeczywiście ikony niektórych motywów powodują problemy z załadowaniem ikony.
Dzięki za pomoc.
#6
0
Jak najbardziej powodują, ja ostatnio kombinuje z motywami najnowszej plazmy, momentami doprowadza do furii.
#7
0
Oznaczam wątek jako rozwiązany.
Zamykam wątek.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości