Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
okno folderów--zmieniony widok jak wrócić???
#1
0
Mint 19.3 XFCE 64-bit
Kliknąłem niechcący we właściwościach "okna folderów" na przycisk "zmiany widoku okna". To chyba tak było. Teraz mam widok uproszczony bez górnej belki z napisami i nie mogę znaleźć przycisku, żeby wrócić do pełnego widoku z wszystkimi szczegółami. Mysz nie pomogła.
Odpowiedz
#2
0
W ustawieniach Compiz włącz "dekoracje okien".
Odpowiedz
#3
0
(25-11-2020, 08:32)yahoob3 napisał(a): W ustawieniach Compiz włącz "dekoracje okien".
Jak to się nazywa w Waszej "łacinie" dekoracja okien. Zwykle miałem w widoku katalogów belką z napisem "widok" i tam były ze 3 opcje: widok skrócony, widok ikon, widok szczegółowy.
W tym "Compiz" jest mnóstwo ustawień całkowicie dla mnie zbędnych. System się rozbudowuje od pojęć już wprowadzonych, a nie 1000 nowych, całkowicie zbędnych. W menu myszy nie ma właściwości a w nich rodzajów widoku okna katalogów.
Odpowiedz
#4
0
Używasz środowiska graficznego o ogromnych możliwościach konfiguracji i jeszcze marudzisz? Wink
Ścieżkę do "dekoracji okien", bo tak to się dosłownie nazywa podam, jeśli poczekasz do wieczora chyba, że ktoś inny mający to środowisko się zlituje.
Odpowiedz
#5
1
Better response on post RE: okno folderów--zmieniony widok     jak wrócić???ctrL+1,2,3
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości