Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak bryły w programie Sli3r PE
#1
0
Dziwne bo w slicerze Slic3r PE po wczytaniu modelu STL nie widać bryły jedynie widać znaczniki miejsca, pozostałe slicery normalnie pracują, usunąłem folder konfiguracyjny, nie pomogło. Starasza wersja licera pracuje najnowsza nie. Przed awarią zainstalowałem inny program ktory wymagał zainstalowania pakietów
Kod:
ia32-libs libglew-dev libcheese7 libcheese-gtk23 libclutter-gst-2.0-0 libcogl15 libclutter-gtk-1.0-0 libclutter-1.0-0
teraz nie wiem czy to nie wina jakiegoś pakietu
Odpowiedz
#2
0
Jak zawsze w takich sytuacjach, standardowa odpowiedź nr 1.
Odpalasz program w terminalu i patrzysz na pojawiające się komunikaty.
Być może któryś wskaże przyczynę.
Odpowiedz
#3
0
(14-12-2020, 20:12)dedito napisał(a): Jak zawsze w takich sytuacjach, standardowa odpowiedź nr 1.
Odpalasz program w terminalu i patrzysz na pojawiające się komunikaty.
Być może któryś wskaże przyczynę.

a jak odpalic AppImage ?
Odpowiedz
#4
0
A gdzie pisze, że ten program to appimage?
Odpowiedz
#5
0
(14-12-2020, 20:21)dedito napisał(a): A gdzie pisze, że ten program to appimage?

nie napisałem fakt, przepraszam Confused
Odpowiedz
#6
2
Better response on post RE: brak bryły w programie Sli3r PEJeśli jest aktywator w menu, to ja proszę Pana klikam zawsze na to PPM, Dodaj do pulpitu, powstały na Pulpicie aktywator znów PPM i we właściwościach mam komendę uruchamiającą...

[...] potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać Wink
Odpowiedz
#7
0
(14-12-2020, 20:53)yahoob3 napisał(a): Jeśli jest aktywator w menu, to ja proszę Pana klikam zawsze na to PPM, Dodaj do pulpitu, powstały na Pulpicie aktywator znów PPM i we właściwościach mam komendę uruchamiającą...

[...] potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać Wink

A na to nie wpadłem. proste ale terminal wypluwa
Kod:
(prusa-slicer:13973): GLib-GObject-WARNING **: 21:21:10.177: invalid (NULL) pointer instance

(prusa-slicer:13973): GLib-GObject-CRITICAL **: 21:21:10.177: g_signal_handlers_block_matched: assertion 'G_TYPE_CHECK_INSTANCE (instance)' failed

(prusa-slicer:13973): GLib-GObject-WARNING **: 21:21:10.177: invalid (NULL) pointer instance

(prusa-slicer:13973): GLib-GObject-CRITICAL **: 21:21:10.177: g_signal_handlers_unblock_matched: assertion 'G_TYPE_CHECK_INSTANCE (instance)' failed

I tak cięgle się powtarza
P.S. juz umiem zrobić aktywator na pulpicie Smile
Odpowiedz
#8
0
To wygląda już na problem w samym programie.
https://stackoverflow.com/questions/1983...ss-pointer
Odpowiedz
#9
0
(15-12-2020, 08:43)yahoob3 napisał(a): To wygląda już na problem w samym programie.
https://stackoverflow.com/questions/1983...ss-pointer

Nie wiem bo pracował poprawnie a chyba się to posypało jak zainstalowałem inny program i pakiety o których napisałem.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości