Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niestabilne łącze internetowe
#11
0
To utwórz Big Grin
#12
0
nic nie pomogło , utworzyłem.
#13
0
Pokaż zawartość i uprawnienia, a najlepiej wynik skryptu, to będzie potwierdzenie poprawności zastosowania porady.
I tak na przyszłość prosiłbym o bardziej merytoryczne opisy, bo z "nic nie pomogło , utworzyłem" to my wiele nie pomożemy.
#14
0
utworzyłem plik dałem uprawnienia pełne i problem się nie rozwiązał nie wiem jak bardziej dogłębnie można to opisać. Olałem ten problem, wysępiłem nowego laptopa od pracodawcy. Całą wiedzę jaką zgromadziłem przez 13 lat użytkowania linuksa wykorzystałem... W poniedziałek będę miał nowego lapka też della.

Laptop DELL Inspiron G5 5590 i7-9750H 16GB 512GB SSD RTX2070 Max-Q powinno być ok pierwszy raz w dellu mam jakiś problem na linuksie Big Grin i pewnie ostatni Big Grin
#15
0
(09-01-2021, 00:10)fixfan napisał(a): ... nie wiem jak bardziej dogłębnie można to opisać. ...

skryptem panie, skryptem Big Grin
#16
0
haha no wiem , pierwszy raz chyba się poddałem jeśli chodzi o linux ale już nie miałem siły, i co najważniejsze czasu. A tak wreszcie coś mnie tknęło żeby zmienić kompa na nowego. Dają to biorem. Big Grin
#17
0
ok, to zamykamy.


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości