Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odinstalowanie klawiatury wirtualnej uszkodziło system
0
Wczoraj zainstalowałem Minta. Dzisiaj skończyłem jego dostosowanie do moich potrzeb (łącznie z instalacją/deinstalacją oprogramowania). Właśnie skończyłem ostatni etap - porządkowanie 'Menu" i odetchnąłem z ulgą. Jeszcze raz przeleciałem całe, uporządkowane już "Menu" i zauważyłem nieusuniętą ikonę Klawiatury wirtualnej. Zwykle ją jedynie deaktywowałem w edytorze "Menu", ale właśnie zauważyłem że na prawokliku pokazała się opcja "Odinstaluj". No to sru - deinstalacja. Nie wiem co to za dziwny badziew, ale wiem że po deinstalacji tego badziewia nie mam już dostępu do swojego panelu (konta). Pomyślałem że szlag mnie za chwilę trafi. Jeszcze nie trafił, ale w każdej chwili może. Jakieś mądre sugestie, panowie?
1
Better response on post RE: Klawiatura wirtualna rozpieprzyła system.Chętnie pomożemy jeśli:
- wypowiedź nie będzie okraszona epitetami niezgodnymi z regulaminem forum
- jeśli będzie zawierać więcej merytoryki, a mniej emocji
- będzie zgodna z zasadami forum

Przepraszam ale Kosz.

P.S.
Tu są też Panie.
Proszę nie traktować forum jako miejsca na rozładowanie własnych emocji, nawet jeśli są ku temu powody.
1
Better response on post RE: Klawiatura wirtualna rozpieprzyła system.Pomoże coś reinstalacja?
Kod:
sudo apt install onboard
Może w trybie tekstowym Ctrl+Alt+F2 powrót Ctrl+Alt+F7 i restart.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości