Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Aktualizacje mesy rozwalają mi MATE.
#11
0
Trochę zakręciłem temat ale problem jednak powoduje mesa po jej instalacji z repozytorium PPA na Mint xfce problem pojawia się ponownie.
Pozdrawiam
Blade
#12
0
Ciężko będzie pomóc jak będziemy musieli dociekać choćby co to za PPA.
Jak chcesz uzyskać skuteczną pomoc to podawaj informacje tak aby inni mogli odtworzyć problem u siebie.
#13
0
(01-04-2021, 21:53)dedito napisał(a): Ciężko będzie pomóc jak będziemy musieli dociekać choćby co to za PPA.
Jak chcesz uzyskać skuteczną pomoc to podawaj informacje tak aby inni mogli odtworzyć problem u siebie.

Przepraszam za nie dokładne informacje zawsze używałem tego PPA https://launchpad.net/~oibaf/+archive/ub...cs-drivers do tej pory zawsze działało powinienem używać jakiegoś innego źródła?
Pozdrawiam
Blade
#14
0
Dlaczego dodajesz to PPA? Jakie masz problemy z grafiką na sterownikach dostarczanych przez Mint?
#15
0
(02-04-2021, 16:29)magnus napisał(a): Dlaczego dodajesz to PPA? Jakie masz problemy z grafiką na sterownikach dostarczanych przez Mint?

Właściwie to żadnych.
Na sterownikach dostarczanych z systemem wszystko działa bez najmniejszych problemów.
Postawiłem na nowo Minta MATE z tymi sterownikami i wszystko jest w porządku.
Kiedyś gdy szukałem informacji jak odpalać gry pod Wine to znalazłem info żeby użyć tamtego PPA.
Chcesz powiedzieć że nie potrzebnie go używałem a zarazem stwarzałem sobie problemy? Smile
Pozdrawiam
Blade
#16
0
Jest takie stare informatyczno/programistyczne powiedzenie:
"Działa, to nie ruszaj"
Big Grin
#17
0
(02-04-2021, 18:43)yahoob3 napisał(a): Jest takie stare informatyczno/programistyczne powiedzenie:
"Działa, to nie ruszaj"
Big Grin

Zapamiętam je do końca życia Big Grin
W takim razie temat możemy uznać za zamknięty.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Blade
#18
0
[Obrazek: 3HhV4T3l.jpg]

[Obrazek: aoqdwE3l.jpg]

Z zamknięciem jeszcze wstrzymamy się do wypowiedzi kogoś mądrzejszego Smile
#19
0
Janusz ty nie śmieszkuj, ja kiedyś napisałem w poradniku, że:

Cytat:Oibaf używa stabilnej wersji kompilatora LLVM i roboczej/rozwojowej - git/svn wersji Mesy.

... oraz podałem źródła. Nikt tego nie zweryfikował. Pewnie tak jest dalej. Przy okazji SOA#8 - RTFM (Read The Fucking Manual).
#20
0
(01-04-2021, 20:23)yahoob3 napisał(a): Ja bym jeszcze spróbował zmienić kompozytor.
To wygląda jak problem z rysowaniem, a nie sterownikiem GPU.

EDIT:
Kwestia zainstalowania mate-tweak: sudo apt install mate-tweak - w zakładce Okna pobawić się Menedżerem okien.

Dzięki temu w końcu udało mi się odpalić Compiz na moim sprzęcie. Big Grin
Pozdrawiam
Blade


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości