Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane Problem z uruchomieniem karty WiFi Broadcomm
#1
0
Witam, po namowie bardziej zaawansowanych użytkowników na starszym laptopie z Windows XP zainstalowałem polecany Linuc Mint w wersji dla ubogiej konfiguracji ( wg poradnika pierwsze co to sprawdziłem wersję uruchamianą z pendrive i jedyny problem pojawił się z kartą wifi, wszedłem w menedżer sterowników i okazało się że w/w karta jest wyłączona, zaznaczyłem ją i kliknąłem zastosuj zmiany, po chwili wszystko działało , więc przystąpiłem do instalacji systemu na dysku, po zakończeniu i uruchomieniu pojawił się ten sam problem , więc ponowiłem kroki lecz niestety pojawiła się informacja " sterowniki nie mogą zostać zainstalowane. Połącz się z Internetem lub włóż do napędu dysk instalacyjny" oczywiście podłączyłem pendrive i spróbowałem ponownie, zaznaczyłem kartę dałem zastosuj zmiany i po chwili "An Error Occurred oraz pk-client-error-quark:Cannot download package whilst offline (257) rozumiem że brak sieci to powoduje, tylko nie wiem dlaczego zadziałało to w wersji bez instalacji


Wiadomości w tym wątku
Problem z uruchomieniem karty WiFi Broadcomm - przez lucas7911 - 07-04-2021, 15:39

Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości