Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mnie dzisiaj wk****
#11
0
Ja rozumiem 3 monitory do jednego komputera, ale nie trzy komputery do jednego monitora Big Grin
Oj Ciachu, Ciachu Big Grin
To się nie mogło udać... chociaż używałem kiedyś jednej drukarki (czasy LPT) do dwóch komputerów ale mieliśmy przełącznik...
[Obrazek: nmMXEXul.jpg]
Odpowiedz
#12
0
Nie bardzo mam pomysł co zrobić bo płyta główna jest DFI, a oni od 2009 robią tylko dla przemysłu. Nowe kompy działają bez cudowania.







Edyta: Pozostają jeszcze testy z tym







[Obrazek: q6axwXC.jpeg]







-----------







Ch..jowy ze mnie informatyk doszedłem w końcu do tego, że mam okrojony przełącznik, a w zasadzie to jego brak. Nie ma w OSD przełączania w ustawieniach usb - do źródła (w wyższych modelach jest taka opcja), a jedynie działa to po złączu usb-c/thunderbolt ... i wtedy gada z klawirą wpiętą w monitor. Porty usb to w zasadzie koncentrator bez dodatkowych funkcji. Zwyczajne spięcie portu usb w monitorze i komputerze nic nie daje. W sumie to zasugerowałem się obrazkiem w instrukcji gdzie klawira i mycha były wpięte w porty z boku obudowy monitora i lapek był podłączony przez usb-c/thunderbolt.



...a patrzyłem, żeby miał porządny zasilacz ... wiele monitorów z kvm daje 15W zamiast 60-65W i mnogo usb ... i nie doczytałem. Czyli sprawdziło się to co tutaj ciągle pisaliśmy jako załoga czyli PEBCAK && RTFM (a nie oglądaj obrazki).



¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości