Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sprawdzić użycie i temperaturę GPU?
#1
0
Cześć, jak w temacie szukam możliwości na odczyt temperatury i zużycia GPU podczas gry, może z jakąś średnią i  max min? Pod windowsem miałem HWiNFO. Szukałem już długo i nie mogę znaleźć... Do CPU poza htop znalazłem hardinfo i jakoś idzie z tego coś odczytać. Ale do GPU niestety nic nie mogę znaleźć.
Dodam tylko, że jestem zielony w Linuxie, mam doświadczenie z delikatną obsługą debiana na VPS i teraz Minta na desktopie od 3 dni.
Odpowiedz
#2
0
Proszę podać informacje o konfiguracji sprzętowej/programowej w postaci wyniku polecenia inxi -Fxz (więcej szczegółów uzyskasz klikając w link)

Podając wyniki komend bądź logi proszę używać znaczników - CODE (więcej szczegółów uzyskasz klikając w link)

Więcej zasad, które należy stosować znajdziesz w Zasadach forum

Stosując zasady pomagasz Sobie i Nam bo:
- My nie musimy zajmować się redagowaniem postów, przypominaniem o przestrzeganiu zasad, zbieraniem wystarczającej ilości informacji do udzielenia merytorycznej pomocy.
- Ty masz większe szanse na szybkie otrzymanie merytorycznej odpowiedzi.



Uruchom sobie menedżera oprogramowania i wyszukaj po "GPU", czy "temp" - jest kilka appletów czy deskletów do takich rzeczy, że co Conky'm nie wspomnę.
Odpowiedz
#3
0
(27-07-2021, 00:56)LucasDragoneye napisał(a): Cześć, jak w temacie szukam możliwości na odczyt temperatury i zużycia GPU podczas gry, może z jakąś średnią i  max min? Pod windowsem miałem HWiNFO. Szukałem już długo i nie mogę znaleźć... Do CPU poza htop znalazłem hardinfo i jakoś idzie z tego coś odczytać. Ale do GPU niestety nic nie mogę znaleźć.
Dodam tylko, że jestem zielony w Linuxie, mam doświadczenie z delikatną obsługą debiana na VPS i teraz Minta na desktopie od 3 dni.

https://newsblog.pl/jak-sprawdzic-temper...mie-linux/
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości