Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiększenie w oknie czcionek minimalizuj, maksymalizuj i zamknij
#1
0
Cześć Wam,

Mam prośbę w nakierowaniu, gdzie mogę znaleźć powiększenie w oknie czcionek "Minimalizuj, maksymalizuj i zamknij". Są tak małe, że trudno mi trafić na telewizorze Smile.

Pozdrawiam
#2
0
Chodzi o ten fragment okna?

[Obrazek: OopphVH.png]
#3
0
Dokładnie o to mi chodzi Smile
#4
0
(11-08-2021, 20:57)NoobLinuxMint napisał(a):
Cześć Wam,

Mam prośbę w nakierowaniu, gdzie mogę znaleźć powiększenie w oknie czcionek "Minimalizuj, maksymalizuj i zamknij". Są tak małe, że trudno mi trafić na telewizorze Smile.

Pozdrawiam

Powiększenia nie znajdziesz ale możesz zmienić krawędź okna na większe, np. Atlanta: wygląd > motyw > dostosuj > krawędź okna.
[Obrazek: 96ae32b114e54.jpg]
#5
0
Motywach nie mam opcji dostosuj, w ustawieniach tak samo.
#6
0
W Cinnamonie nieco inaczej jest to rozwiązane.
Po dodaniu motywu w zakładce "dodaj/usuń", pojawiają się tu nowe elementy jak, np. ramki okna, czy ikony.
warto zaznaczyć, że nie wszystkie dostępne motywy dobrze współdziałają z tym środowiskiem graficznym (Cinnamon). Trzeba próbować.
#7
0
Nie mogę tego rozwiązać, próbowałem wielu skórek, nie ma w żadnej możliwości zmiany, na pewno się odezwę tutaj jak za czasem znajdę rozwiązanie.

Dodano po pewnym czasie:
Jakby ktoś szukał rozwiązania to znalazłem. Moderator miał słuszność. Wystarczy zainstalować skórkę Windows 10 ramki stają się widoczne i mają w sam raz rozmiar Smile. Przesyłam screen

[Obrazek: gbv1FFpl.jpg]


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości