Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służbowe konto Microsoft
#11
0
Ok. Za dużo kombinowania. Dzięki. Nie mam tyle cierpliwości. Zostaję przy Office 365 online na razie.
Odpowiedz
#12
0
(06-09-2021, 11:21)Xvistak napisał(a):
(06-09-2021, 08:29)tomsdb napisał(a):
Kod:
tomasz@tomasz-linux:~$ sudo apt-get install libc6-i386 doc-base
[sudo] hasło użytkownika tomasz:          
Czytanie list pakietów... Gotowe
Budowanie drzewa zależności      
Odczyt informacji o stanie... Gotowe
doc-base is already the newest version (0.10.9).
Nie udało się zainstalować niektórych pakietów. Może to oznaczać,
że zażądano niemożliwej sytuacji lub użyto dystrybucji niestabilnej,
w której niektóre pakiety nie zostały jeszcze utworzone lub przeniesione
z katalogu Incoming ("Przychodzące").
Następujące informacje mogą pomóc rozwiązać sytuację:

Następujące pakiety mają niespełnione zależności:
libc6-i386 : Wymaga: libc6 (= 2.31-0ubuntu9.2) ale 2.31-0ubuntu9.3 ma zostać zainstalowany
E: Nie udało się naprawić problemów, zatrzymano uszkodzone pakiety.

I dalej nic .... problem z zależnościami.
Przed libc6-i386 trzeba libc6 (patrz na logi cały czas daje znać co potrzebuje,a najlepiej ściągnij obraz Ubuntu 9.2 Archiwalny i dodaj do repo apta,tą płyta ma Wszystkie pakiety Dec jeszcze dla pewności możesz pobrać ISO Ubuntu 8.04 jeszcze bardziej wsteczne zależności,później czyli Teraz już tak nie dystrybucja Brak zależności i bibliotek Dev w obrazach)
W 8.04 miałem tak,że tylko wsadziłem dvd z obrazem(w zrudlach apta ustawiłem) i jak coś brakowało dociagalnz płyty wszystko,a teraz to sam widzisz,może jakieś źródło programistyczne masz nie dodane,że nie widzi...
  
  Chciałem u siebie to spróbować zainstalować,ale na ich stronie proszą mnie o wskazanie rodzaju distro co jest Oczywiste,Ciekawie robi się dalej....Swoje Imię i adres Email???Na jakiej zasadzie to działa ja wpisuje dane,a potem oni wysyłają link do pobrania demo,czy przechodzi od razu do downlandu???

Dodano po pewnym czasie:
(06-09-2021, 11:52)tomsdb napisał(a): Ok. Za dużo kombinowania. Dzięki. Nie mam tyle cierpliwości. Zostaję przy Office 365 online na razie.
Big Grin Spoko no jest tego kombinowania,pomyliłem wątki to chciałem Tu napisać:
Chciałem u siebie to spróbować zainstalować,ale na ich stronie proszą mnie o wskazanie rodzaju distro co jest Oczywiste,Ciekawie robi się dalej....Swoje Imię i adres Email???Na jakiej zasadzie to działa ja wpisuje dane,a potem oni wysyłają link do pobrania demo,czy przechodzi od razu do downlandu??

Od siebie mogę jeszcze doradzić,że może wydziel z 20GB i zainstaluj Winde tylko NIe 10,a 8.1(obsługuje przecierz 365 Office a nie mi tych głupich aktualizacji),chodzi o GRUB2,żeby coś nie skopały
Odpowiedz
#13
1
Better response on post RE: Służbowe konto MicrosoftWindowsa mam na drugim dysku. Nie chcę za każdym razem przeładowywać systemu. Rozwiązałem problem tak, że zainstalowałem Microsoft Edge dla Linuksa. Mam szybkie łącze, więc Office w przeglądarce działa wystarczająco szybko. Poza tym wszystkie usługi MS ze szkoły też online, a przeglądarka MS służy tylko do spraw szkolnych i będzie najbardziej odpowiednia dla usług MS. Teams'y zainstalowałem w wersji dla Linuksa i też jest dobrze. Jedyna niedogodność to ta, że Edge dla Linuska jeszcze nie obsługuje synchronizacji dla kont firmowych, tylko dla osobistych. Można by pewnie zainstalować Widnowsa na maszynie wirtualnej, ale nie mam licencji BOX, tylko OEM, zatem to dodatkowy koszt.
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości