Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja Mint a zachowanie sterowników itd
#1
Rainbow 
0
Próbowałem podpiąć się do innego wątku ale nie zapisało mi chyba tej odpowiedzi więc...

Czy aktualizacja Minta z 18` na nowszą będzie wymagała później ponownego szukania sterowników np do kierownicy itd? Chodzi o to, że sporo się naszukałem by wszystko chodziło.. sporo stron przejrzanych i sporo poradników przeczytanych i nie chcę znów przez to przechodzić. 


Co więcej czy później timeshift będzie działał by w razie czego cofnąć aktualizację?

Proszę, spokojnie i bez nerwów.. Proste pytanie żółtodzioba :-)

Cały czas jestem na 18-tce bo wszystko ładnie śmiga i nie chcę tego burzyć :-)
Odpowiedz
#2
0
Zrób trochę miejsca na dysku i zainstaluj nowszą wersję Minta obok tej co masz. W ten sposób będziesz mógł spokojnie przetestować wszystkie potrzebne sterowniki.
Odpowiedz
#3
0
Tak... to jedna z opcji.

Czy jest natomiast możliwość cofnięcia takiego update np przez Timeshift? Czy może z nową wersją systemu migawki zostają usunięte i nie ma możliwości poratowania się nimi?
Odpowiedz
#4
1
Better response on post RE: Aktualizacja Mint a zachowanie sterowników itdMigawki nie są usuwane i niektórym udaje się cofnąć aktualizację ale nie ma gwarancji.
Same aktualizacje z 18.3 na 19 i 19.3 na 20 czasami powodują problemy więc najlepsza jest nowa instalacja.
Odpowiedz
#5
0
W takim razie nie ma co ryzykować. Za dużo się namęczyłem bo wszystko ustawić jeśli chodzi o sterowniki co zresztą Wasze forum odczuło :-)
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości