Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie symulatora RC phoenix
#11
0
Ciężko mi określić czego może brakować, bo nie wiem w jakim języku programowania został napisany i jakich bibliotek używa.

Z reguły problemy z zamkniętym oprogramowaniem i jeszcze w dodatku niewspieranym są trudne do rozwiązania. (Czasami są potrzebne narzędzia do inżynierii wstecznej)

Jeżeli został napisany w C# to będą potrzebne biblioteki .NET

Spróbuj poszukać na płycie z tym symulatorem, czy nie ma tam jakiś runtime'ów (Podaj nazwy wszystkich instalatorów, dostępnych na płycie.) czy pliku readme.txt lub readme.pdf .

Bez informacji o wymaganym środowisku uruchomieniowym jedynie mogę strzelać na chybił trafił, że może tego brakować, albo tego.
Odpowiedz
#12
0
(30-10-2021, 20:52)gerwazy87 napisał(a):
(30-10-2021, 19:54)Marek S napisał(a):
(30-10-2021, 19:13)gerwazy87 napisał(a): Spróbuj tak. Usuń ta grę zainstaluj Playonlinux i w nim ja zainstaluj różnica będzie taka ze ten program doinstaluje Ci to co ta gra potrzebuje typu pliki direct i inne bzdety. Nie wiem czy to zadziała ale spróbuj. Jak zainstalujesz grę i wyskoczy ci opcja uruchom to nie uruchamiaj tylko daj wyjdź i poczekaj bo Playonlinux doinstalowuje czasem jeszcze jakieś pierdoly. Dopiero jak skończy uruchom grę.

Już próbowałem w Playonlinux  i tez ma błędy, na razie udało mi się coś uruchomić w lutris ale mam komunikat "out of memory'' laptop ma mało ram bo tylko 4 Gb możliwe ze to jest przyczyną.
'
Nie wiem jaki masz sprzęt i jakie wymagania ma ta gra? z którego jest roku itd
Lenovo Yoga 700 14isk dość dobry teraz udało mi się symulator uruchomić ale w oknie nic się nie wyświetla, chodziło to na słabszym sprzęcie na win7

Dodano po pewnym czasie:
(30-10-2021, 21:34)Marek S napisał(a):
(30-10-2021, 20:52)gerwazy87 napisał(a):
(30-10-2021, 19:54)Marek S napisał(a):
(30-10-2021, 19:13)gerwazy87 napisał(a): Spróbuj tak. Usuń ta grę zainstaluj Playonlinux i w nim ja zainstaluj różnica będzie taka ze ten program doinstaluje Ci to co ta gra potrzebuje typu pliki direct i inne bzdety. Nie wiem czy to zadziała ale spróbuj. Jak zainstalujesz grę i wyskoczy ci opcja uruchom to nie uruchamiaj tylko daj wyjdź i poczekaj bo Playonlinux doinstalowuje czasem jeszcze jakieś pierdoly. Dopiero jak skończy uruchom grę.

Już próbowałem w Playonlinux  i tez ma błędy, na razie udało mi się coś uruchomić w lutris ale mam komunikat "out of memory'' laptop ma mało ram bo tylko 4 Gb możliwe ze to jest przyczyną.
'
Nie wiem jaki masz sprzęt i jakie wymagania ma ta gra? z którego jest roku itd
Lenovo Yoga 700 14isk dość dobry teraz udało mi się symulator uruchomić ale w oknie nic się nie wyświetla, chodziło to na słabszym sprzęcie na win7
Jak zrobić żeby był domyślny wine 32 a nie 64, przyczyna są sterowniki grafiki jak myślę a cześć dodatków jest tylko dla 32 bitowego
Odpowiedz


Skocz do:




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości